PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Prezentimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 19:48

Liqeni ... athua cili... eh jo shume i telle, mos hezitoni te zhyteni ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 20:00

Une spo guxoj se spo di me notu ahahahhaa


Pershendetje dhe mire se erdhe lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 20:18

flm, mire se te gjeta bukuroshe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 13:12

Mire se erdhe te deshiroj postime dhe lexime te kendshme ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3836
Registration date : 01/12/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 0:59

liqen mire se ke ardhe

te pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 02/12/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 17:10

Pershendetjet e mia te sinqerta.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 02/12/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:33

Përshëndetje Liqeni


Të dëshiroi qaste të këndshme


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:44

Liqeni prano pershendetjet e mia!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jana

Jana

Numri i postimeve : 20
Location : Gjakovë
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 0:47

Xheloz te pershendes...Ty e krejt Xhelozat qe jan atje hahah
Kalofsh sa me mir...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:24

liqeni te pershendese Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Prezentimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi   Prezentimi Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezentimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: