PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Oda e Vicave...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Oda e Vicave... Empty
MesazhTitulli: Oda e Vicave...   Oda e Vicave... Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 0:02

Kush din vica le te tregon...Ktyniher ja fillojshim u kon Hasa dhe Hysa... tani qka? Laughing Laughing Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Oda e Vicave... Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Vicave...   Oda e Vicave... Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 9:02

Prind dojn te ken mardhanje sebashku, e nuk din cka mi bo djalit.
Ni dit i thojn djalit tyre, nese vjen dikush thuj se baba e nana kan shku me dek.
Prind ne tavan, kurse knej vin do mysafir.
"Ku i ki prind?" djali "Kan shku me dek n'tavan." "Ani shko kqyri a kan dek" shkon djali, e kthehet " Nana kish dek a babi i livritke hala thobt." lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DaRdI

DaRdI

Numri i postimeve : 18
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 07/12/2008

Oda e Vicave... Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Vicave...   Oda e Vicave... Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 17:03

LOLO shkruajti:
Prind dojn te ken mardhanje sebashku, e nuk din cka mi bo djalit.
Ni dit i thojn djalit tyre, nese vjen dikush thuj se baba e nana kan shku me dek.
Prind ne tavan, kurse knej vin do mysafir.
"Ku i ki prind?" djali "Kan shku me dek n'tavan." "Ani shko kqyri a kan dek" shkon djali, e kthehet " Nana kish dek a babi i livritke hala thobt." lol!
Qy ne tavan hahaaha a ishin hyp me nxane mi a Very Happy:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TomoriNumri i postimeve : 5
Reputation : 1
Points : 3814
Registration date : 18/12/2008

Oda e Vicave... Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Vicave...   Oda e Vicave... Icon_minitimeMon 2 Feb 2009 - 19:29

Turisti i thote shokut Tomor:
-Shiko kam gjetur nje liber shum interesant.

-E si quhet?

Turisti:-Si te sgjedhesh 50% te problemeve te tua.

Tomori:-Dhe e bleve?

-Po bleva 2....
Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Oda e Vicave... Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Vicave...   Oda e Vicave... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Oda e Vicave...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Humori-
Kërce tek: