PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hello juve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 1:07

Me pare ju pershendese dhe ju flm per ftese ne kete Forum Smile

Jam LOLO 1.62 e gjate dhe peshoj 400kg Laughing

tungi


Edituar për herë të fundit nga LOLO në Mon 8 Dec 2008 - 8:51, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 2:36

mire se erdhe trushullake ...hajde teknej se po narth
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 8:53

blero shkruajti:
mire se erdhe trushullake ...hajde teknej se po narth

Qy qy a nxemje qwendrore po te dukem ty :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 14:09

Hello juve 232960-1

ja kjo jam une Laughing lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3820
Registration date : 10/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 20:12

LOLO shkruajti:
Hello juve 232960-1

ja kjo jam une Laughing lol! lol!

Ishalla nuk hyn te kafja se krejt filgjanat spirre paske me i ba, hahahahahahaah
Mirese ke ardh e kalofsh sa me bukur ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 0:09

Përshëndetje kojshike..................vallahi shumë e bukur je....mos gabo me humbë asnjë kg se të humbë edhe hijeshija tani! Very Happy


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeFri 19 Dec 2008 - 14:17

Kojshi jum bo si Angelina Joli ne verzion te trash ahhahahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeFri 19 Dec 2008 - 14:47

Hello - LOLO -
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitimeSat 20 Dec 2008 - 14:27

Liqeni hello Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Hello juve Empty
MesazhTitulli: Re: Hello juve   Hello juve Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hello juve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: