PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Me fate Kurban Bajrami

Shko poshtë 
AutoriMesazh
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 2:32

Ju uroj te gjithve festen e Kurban Bajramit

p.s. kisha pase deshir seciln ma marre ngryke Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 9:19

Me fat festa kurban bajramit.

Te lutem pa perqafime Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 9:52

Hajde perhajr na kofte Bajrami jarabi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:38

Me fate Kurban Bajrami Bajram8


Te gjith besimtarve Musliman ne mbare boten urime Festen e Bajramit.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 11:07

Gjitheashtu edhe une ju uroj te gjithve me plot respekt dhe sinqeritet Festen e Kurban Bajramit, Gjithe te mirat ne te ardhmen.Pershendetje nga SyArta

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
DaRdI

DaRdI

Numri i postimeve : 18
Reputation : 0
Points : 3817
Registration date : 07/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:07

Urime festa e Bajramit per te gjithe ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jana

Jana

Numri i postimeve : 20
Location : Gjakovë
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 19:02

Urime Festa...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 20:14

Te gjitheve urime festa e kurban Bajramit.
Paqi shendet dhe lumturi ne mesin familjar e gjetiu ku do qe ju sjelle jeta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 20:52

per hajr iu kofte tetanve Bajrami bounce Idea
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 23:39

urime të gjithve festa e kurban bajramit....ua plotësoftë zoti të gjitha dëshirat.


përshëndetje të përzemërta


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 04/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 0:07

Me fate Kurban Bajrami Normal_kurban
shfrytezoj rastin te ju uroj kete dite feste..pritshim edhe shume e shume festa me gezime ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 1:09

Urime festen e Kurban Bajramit te gjithve atyre qe e festojne. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Me fate Kurban Bajrami Empty
MesazhTitulli: Re: Me fate Kurban Bajrami   Me fate Kurban Bajrami Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me fate Kurban Bajrami
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: