PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje Per DaRdI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Pershendetje Per DaRdI Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Per DaRdI   Pershendetje Per DaRdI Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:28

Mir se vjen dardi ne mesin ton,,si dhe te uroj bajramin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DaRdI

DaRdI

Numri i postimeve : 18
Reputation : 0
Points : 3817
Registration date : 07/12/2008

Pershendetje Per DaRdI Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per DaRdI   Pershendetje Per DaRdI Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:00

Eraa. shkruajti:
Mir se vjen dardi ne mesin ton,,si dhe te uroj bajramin.
Te flm shume Eraa per pershendetjen tende te ngrohte dhe te sinqerte...Njeherit te uroj edhe une Festen e Bajramit duke te deshiruar cdo te mire ne jete ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Per DaRdI Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per DaRdI   Pershendetje Per DaRdI Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:18

Pershendetje Dardi dhe gjithe te mirat te deshiron SyArta shpresoj qe keni kohen e mire andej Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
DaRdI

DaRdI

Numri i postimeve : 18
Reputation : 0
Points : 3817
Registration date : 07/12/2008

Pershendetje Per DaRdI Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per DaRdI   Pershendetje Per DaRdI Icon_minitimeSat 20 Dec 2008 - 15:01

SyArta shkruajti:
Pershendetje Dardi dhe gjithe te mirat te deshiron SyArta shpresoj qe keni kohen e mire andej Laughing
Danke schon ti qika prej shvajcerie ..... gjithaa te mirat e juve kudo qe te jeni ... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Per DaRdI Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per DaRdI   Pershendetje Per DaRdI Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:35

Pershendetje Per DaRdI New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
DaRdI

DaRdI

Numri i postimeve : 18
Reputation : 0
Points : 3817
Registration date : 07/12/2008

Pershendetje Per DaRdI Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per DaRdI   Pershendetje Per DaRdI Icon_minitimeTue 13 Jan 2009 - 16:44

te flm shume per kete urim te sinqerte , te gjitha te mirat e juve ne kete qe hynem .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershendetje Per DaRdI Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per DaRdI   Pershendetje Per DaRdI Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje Per DaRdI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: