PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cka jeni duke bere per momentin??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Cka jeni duke bere per momentin??   Mon 8 Dec 2008 - 19:13

Po shetitem poshte e larte ne forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3667
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Wed 10 Dec 2008 - 21:18

Tu pi kafe e muhabet, u knaqa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Thu 11 Dec 2008 - 9:43

asgje po lexoj dhe po pi qaj Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3724
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Thu 11 Dec 2008 - 9:58

Veq sa ja fillova punes nuk po me punohet e hina ne forum hahahah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3667
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Thu 11 Dec 2008 - 18:04

Po pushoj pak edhe po lexoj cka po shkruhet ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3678
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Thu 11 Dec 2008 - 22:35

pi lexoj do email
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 0:11

Po tymosi nje ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 0:54

Po flas ne msn...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3724
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 1:06

Po flas me SyArten ne msn Laughing

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Shtegtari

avatar

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3669
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 1:10

qe erdha pak me kqyr cka po zihet ketu Very Happy

Hiq po rri po pije nje kafe e po sillna posht e perpjet internetit study
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 1:13

Shtegtari shkruajti:
qe erdha pak me kqyr cka po zihet ketu Very Happy

Hiq po rri po pije nje kafe e po sillna posht e perpjet internetit study
me siguri edhe ne msn apo Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Shtegtari

avatar

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3669
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 1:14

SyArta shkruajti:
Shtegtari shkruajti:
qe erdha pak me kqyr cka po zihet ketu Very Happy

Hiq po rri po pije nje kafe e po sillna posht e perpjet internetit study
me siguri edhe ne msn apo Laughing

op me ty po i zbulojm ngjyrat e syve alien alien
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 8:22

Shtegtari si ore po na tregon ktu para dyjajes, se cfar po beni ne msn nbc nc nc hahahahahhah

Une tani po pi qaj, e dikur me vone do e pi ni cigare Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3667
Registration date : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Fri 12 Dec 2008 - 13:18

Hiq, po lexoj cka eshte shkruar dhe po ndegjoj muzike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3712
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Sun 14 Dec 2008 - 10:10

Lexova shum piva ni kafe bashk me muziken qe me plqente dhe po behem gati te iku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 53
Reputation : 0
Points : 3675
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Sun 14 Dec 2008 - 13:00

po lexoj poezi Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Sun 14 Dec 2008 - 18:25

Po shenoj ne Forum - ne te njejten kohe po pres darken !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3712
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 13:52

Po ha buk por po me vie sikur po ha gur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

avatar

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3669
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 13:55

po pije nje birre union edhe po kqyri mos m'ka lyp kush afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 21:00

Po relaksohem me nje kafe !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 21:37

U ula pak ne pc me pa qka po zihet ne kete bote virtuale Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 21:58

Po thurri vargje me miken time ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3712
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 22:10

Po ndegjoi muzik dhe po qeshi me ni mesazh si me paska ardh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 22:20

Fjolla shkruajti:
Po ndegjoi muzik dhe po qeshi me ni mesazh si me paska ardh
A ban me qesh edhe ne Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3712
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   Tue 16 Dec 2008 - 22:23

Bone SyArta pse jo bile eshte mir edhe per shendet hahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cka jeni duke bere per momentin??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cka jeni duke bere per momentin??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: