PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 wooow erdha edhe une me bo poter ....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:33

alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:35

Paskam frige nga ti ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:41

Liqeni shkruajti:
Paskam frige nga ti ...

uhh ani dyte me germen L...me siguri paskemi diqka te perbashket ..... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:43

Luana shkruajti:
alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha
Mire se erdhe dhe mos ben fort poter se po zgjohen njerz prej gjumit ahhahah


ps: Une te njof por kur sta kam pa Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:43

Po moj me L.... ka diçka ka... por nuk po e di se ... !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:45

SyArta shkruajti:
Luana shkruajti:
alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha
Mire se erdhe dhe mos ben fort poter se po zgjohen njerz prej gjumit ahhahah


ps: Une te njof por kur sta kam pa Very Happy

Athua qata me dul gjumi !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:58

SyArta shkruajti:
Luana shkruajti:
alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha
Mire se erdhe dhe mos ben fort poter se po zgjohen njerz prej gjumit ahhahah


ps: Une te njof por kur sta kam pa Very Happy

Le te zgjohen oj ti qika e mire me ata sy si shigjeta ...se kam ardhe une sonte musafir , s'ka me fjet , nese don me ma pa . kallxom , jam e gatshme ....hahhahaha me t a KAR-xu Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 2:07

Luana shkruajti:
SyArta shkruajti:
Luana shkruajti:
alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha
Mire se erdhe dhe mos ben fort poter se po zgjohen njerz prej gjumit ahhahah


ps: Une te njof por kur sta kam pa Very Happy

Le te zgjohen oj ti qika e mire me ata sy si shigjeta ...se kam ardhe une sonte musafir , s'ka me fjet , nese don me ma pa . kallxom , jam e gatshme ....hahhahaha me t a KAR-xu Wink
ahaahha karxom pra ahahahhahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 2:07

Luana shkruajti:
SyArta shkruajti:
Luana shkruajti:
alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha
Mire se erdhe dhe mos ben fort poter se po zgjohen njerz prej gjumit ahhahah


ps: Une te njof por kur sta kam pa Very Happy

Le te zgjohen oj ti qika e mire me ata sy si shigjeta ...se kam ardhe une sonte musafir , s'ka me fjet , nese don me ma pa . kallxom , jam e gatshme ....hahhahaha me t a KAR-xu Wink


Syte ju kan erresuar moj ...., mjar une qe nuk do teme marre gjumi ! Me te pa, eh je mshtjelluar me ferexhe sikur te jesh ne mesjeten e hershme !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 13:11

Mire se erdhe te deshiroj postime dhe lexime te kendshme ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:28

Giovanni shkruajti:
Mire se erdhe te deshiroj postime dhe lexime te kendshme ....

Mire se te gjeta Giovanni edhe ketu ne ket forum te çiltert .....


Te pershendes sinqerisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 18:30

Pershendetje te perzemerta shoqe. Laughing

wooow erdha edhe une me bo poter .... Boeket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:10

Luana shkruajti:
alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha


Unë nuk pe di kush je? Very Happy


mos prito, por shkruj diçka qy


Tfala


Xuki afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 12:44

Luana shkruajti:
alien E dini vete se kush jam , mos me pyetni se po pritoj me shkru ....hahhahahahahha

flower I love you albino

kalo mireeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xekrri

xekrri

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3819
Registration date : 05/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 13:28

krejt do t'zgidht tu kokan kesajde Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 15:56

luana pershendetje

mire se ke ardhe qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
wooow erdha edhe une me bo poter .... Empty
MesazhTitulli: Re: wooow erdha edhe une me bo poter ....   wooow erdha edhe une me bo poter .... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
wooow erdha edhe une me bo poter ....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: