PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Engjellusha e bukur.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:17

Le te jet ky ven i yti,per mysafiret dhe te gjithe ata qe e dojne ngrohtesine dhe realitetin.

TURISTI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Re: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:08

Shfrytzoj te pershendes sa je online...

Mbremje te qeht te deshiroj

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Re: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:14

turisti shkruajti:
Le te jet ky ven i yti,per mysafiret dhe te gjithe ata qe e dojne ngrohtesine dhe realitetin.

TURISTI.


Tani pash kete pershendetje aq te ngroht , aq domethense nga ju ...
Te falenderoj shum Turist , te pershendes perzemersisht.

Me respekt Engjellusha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Re: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:15

SyArta shkruajti:
Shfrytzoj te pershendes sa je online...

Mbremje te qeht te deshiroj

SyArta te flm shum , te pershendes dhe un tu e nje mbremje te qet te uroj ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3820
Registration date : 10/12/2008

Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Re: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:54

Erdha me ta lan ketu nje pershendetje:
kalofsh si eshte me se bukuri kudo qe te jesh.

Udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Re: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:27

Te erdhe rradhi edhe ty me te pershendet Laughing


te pershendes dhe gjithe te mirat te deshiroj.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Re: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:38

Engjellusha e bukur. New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Engjellusha e bukur. Empty
MesazhTitulli: Re: Engjellusha e bukur.   Engjellusha e bukur. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Engjellusha e bukur.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: