PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SyArta je me e mira

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:34

Po e hap kete dhome per SyArten ketu mund te hyni e ta shani asi pershendetni... Laughing Laughing


SyArta pershendetje te madhe ..... mpuq giovanni

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:42

Boll e therrt eshte bre !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:43

Flm giovanni pata mbet ne rruge pa dhome ahahahha


Deshta me ta pru nje kafe por pritova ahahahahah


Mpuq edhe ty Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:44

Liqeni shkruajti:
Boll e therrt eshte bre !
Qka po thuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:49

O me fal se dashta te them e idhet !!

Pse a mendove se e embel a !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:51

Liqeni shkruajti:
O me fal se dashta te them e idhet !!

Pse a mendove se e embel a !!
Se kam kerku veteveten ahahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:55

Qite nje cope kendej !!!

Mendova e embel me birre nuk shkon !!! Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3825
Registration date : 10/12/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:55

Erdha me ta lan nje pershendetje:
kalofsh me se bukuri kudo qe te jesh.

Udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3836
Registration date : 01/12/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 22:00

Masi qenke ma e mira ,te pershendes edhe une

pershennddettjeeee nga blero
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 22:06

udhtar dhe blero ju faliminderoj gjitheashtu ju pershendes

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:37

PErshendetje per SyArten- por jo edhe per me te bukuren Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:40

Liqeni shkruajti:
PErshendetje per SyArten- por jo edhe per me te bukuren Wink
Laughing Flm gjitheashtu edhe une te pershendeta ma heret mos po behet shume me te pershendet apet e msohesh keq ahahahhaa

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:45

Po po( merci) e pashe por disi u habita kur e pashe se nje SYate- e pershendete nje person aq te thjesht siç jam une - e gjer sa e forcova zemren me ta kthye - 77 here e shkrujta e fshina postimin - SyArte bre thash po ma kthen brryl !!!!! Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:49

Liqeni shkruajti:
Po po( merci) e pashe por disi u habita kur e pashe se nje SYate- e pershendete nje person aq te thjesht siç jam une - e gjer sa e forcova zemren me ta kthye - 77 here e shkrujta e fshina postimin - SyArte bre thash po ma kthen brryl !!!!! Wink
hahahahhahahahahahahahahhahaha flm qe em shtine me qesh ahahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:50

Eh, ani tash mos u qesh se e di se xhelozon qe jam rrezite me shume seti ahhaa edhe me shume mrrola kam !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:51

Nuk thash rrudha hahahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 25 Dec 2008 - 17:01

SyArta te pershendese per zemersisht rrushe, dhe te deshiroj te gjithat te mirat ne jete Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 25 Dec 2008 - 17:03

LOLO shkruajti:
SyArta te pershendese per zemersisht rrushe, dhe te deshiroj te gjithat te mirat ne jete Smile
FLM gjitheashtu te deshiroj....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 02/12/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 23:52

Oj zoja e shpisë, të përshëndes dhe të uroi gjithë të mirat për këtë vit dhe për 100 vitet tjera.


Ciaoooo ma belle


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 23:57

Xuki shkruajti:
Oj zoja e shpisë, të përshëndes dhe të uroi gjithë të mirat për këtë vit dhe për 100 vitet tjera.


Ciaoooo ma belle


Xuki Smile
Te faliminderoj nga zemra gjitheashtu gjithe te mirat te deshiroj ne kete vite.


te pershendes shume.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Oenea

Oenea

Numri i postimeve : 47
Location : Buzë detit...!!
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeThu 22 Jan 2009 - 22:53

Pershendetje te ngrohta per Sybukuren !!!!! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeFri 23 Jan 2009 - 0:37

Oenea shkruajti:
Pershendetje te ngrohta per Sybukuren !!!!! lol!
te faliminderoj gjitheashtu te pershndes shume.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3748
Registration date : 04/04/2009

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 17:35

A bon bre hiq mos me t dhon kompliment Razz:P:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 21:40

Giovanna shkruajti:
A bon bre hiq mos me t dhon kompliment Razz:P:p
hahahahhaah ban si jo veq nonen mos gabo mma pershendet se te mbyti ahahah


Giovanna mire se erdhe ne mesin tone.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3867
Registration date : 01/12/2008

SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitimeMon 20 Apr 2009 - 21:27

Tybe tan te paskan livdu Sy Dukate viq mos e rrit menen se veq une ta kaloj !Po pej inatit kurrkush nuk um livdoj!
Te shneti shume e me te dush nuk po guxoj se po bi ne bela me kan a po n'a ngjitet naj fjale a!???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
SyArta je me e mira Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SyArta je me e mira
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: