PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per antarin paraprak?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 22:48

e kujna a me mu e pate a! Qi hinen kta dy ne midis!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3696
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 22:49

A ti KERRNAMJA je ne foto aaaaa...??

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 22:51

Pse mos pom ngjehe banvaki!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 22:52

Une kur te thom e boj e maj fjalen!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3696
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 22:56

Jo bre nuk po te njoh po kemi shanca mu njoftu apo ...!!

Me e qit une foton ikni krejt prej forumit hahahah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 22:58

Valla qite se tan nikshin un kam me te prite qitu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3696
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 22:59

Mendoj se ti j trimresh e nuk ke fri hahahaahh

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 23:02

O mu nuk ma nine hiq se une tana trimnit i kum kry tash me ka mete edhe nja ...po per ata ka vakt se hoxha ish ne Qabe!!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3650
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 23:07

kjo gjitheherav eka majt fjalen e tash nuk edi prit prit rendeer Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Wed 10 Dec 2008 - 23:11

kan pe pret a mu a :Po um zuni poe zija e suj dola!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3643
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Thu 11 Dec 2008 - 9:39

Kjo ish e sinqert, pa sherr me sa po lexoj une...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xekrri

avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3638
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Thu 11 Dec 2008 - 17:24

Lolo eshte shume modeste,prandaj gezon rrespektin qe e ka thur me vite ne mendjen time
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3643
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Fri 12 Dec 2008 - 8:33

xekrri'n e kam me te vertete shok, edhe pse kurr nuk jemi pare live.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3696
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Fri 12 Dec 2008 - 10:06

LOLO mendoj se eshte shume vajz e sinqert dhe e sjellshme ....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3643
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Fri 12 Dec 2008 - 10:17

Mundemi te them, se eshte shume djal i mire dhe real. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

avatar

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3766
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 12:13

Lolo po doket me kan e mire po te shofum me tutje ani qju kisha bae msit pen nifar vendi ahahahaahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 15:51

Oooo Rafet (msiti) Llapjani ,kqyr djale se ky far profesioni ka edhe pune edhe pare.Ani qitu qysh jena hi sefte !??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

avatar

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3766
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 19:14

KERRNAMJA shkruajti:
Oooo Rafet (msiti) Llapjani ,kqyr djale se ky far profesioni ka edhe pune edhe pare.Ani qitu qysh jena hi sefte !??

ahahahhah Kerrnamja valla per msitni nuk marr une shum ahahahahahah Kerrname po ti qka i ke punt a je e nxane najkun a aaghaghaghaghaghaghagh a pom tregon mue qe mos dal me i hargjue nja dhet hapa me tu parqit ahahaahahahahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 21:21

Ti djalo ni paq syte e sheh qi jam nxan !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjala

avatar

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3680
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 22:03

Muhabetore .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 22:18

Kam qef me ba muhabet po nuk po na shkon kur po jena vet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjala

avatar

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3680
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 22:20

Hhahaha ,ku me shku se ma la krejt barren mu !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3681
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sat 13 Dec 2008 - 22:22

Kur te jesh me mu mos vet ku me shku!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 53
Reputation : 0
Points : 3647
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sun 14 Dec 2008 - 12:59

kerrnamja qik e miir kom menu ca sht djal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3684
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   Sun 14 Dec 2008 - 14:41

Mendoi do te me plqejn poezit po sa ti lexoi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per antarin paraprak?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qka mendoni per antarin paraprak?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: