PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ti je.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 04/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 17:29

Ti je......

Ti je si flladi i mëngjesit
Je si drita e diellit
Je si ylli i parë i qiellit
Ti je vetë bota me mendime
Asnjë s`të ndan nga zemra ime
Tije gjëja me e shtrentë për mua
Ndaj dhe të dua...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 17:58

Ti je eraa qe fryn ne flladin e mbremjes

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3825
Registration date : 10/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 20:45

Ti je si lule,
ti me ben te lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 15:21

Ti je malli im i pa shuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3867
Registration date : 01/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 15:22

Ti je erozion i shpirtit tim ,kur nuk te kam pran!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 15:29

Ti je zemrushi im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 04/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 16:47

Ti me je humbur keto dit??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 18:18

Ti je rremuje qe me turbullon mendjan !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Ti, vetëm ti   Ti je..... Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 21:45

Ti, vetëm ti, më je mallë
Ti më je ëndërra e gjallë
Ty, vetëm ty në shpirtë të mbajë
Ty, që më gëzon e më bën të qajë

Ti që më shton rrudhat në ballë
Kah shtegton sonte vallë
Ty, vetëm ty, të kam zjarrë
Loti im që të fsheh nga kjo botë, nën qepallë.

Të lutem ty pra
nga unë mos kërko
Që zemra t’më heshtë
Mos më mundo

M’lejo të të ndjejë
Të ikim në qiejë
E verteta dashuri
Ti, vetëm ti.

Ti, vetëm ti, më je dritë
Çdo mengjes me ty lindë
Ti çdo natë më je hanë
Shpirtin tim të ngrirë me frymë ma mbanë

Ty që të kam plagë të rëndë
Loti im ka emrin tënd
Ty, syve tu të gështenjë
Nuk dua t’ju ikë, ti mashtroj, t’i gënjëj.

Të lutem ty pra
nga unë mos kërko
Që zemra t’më heshtë
Mos më mundo

M’lejo të të ndjejë
Të ikim në qiejë
E verteta dashuri
Ti, vetëm ti.

https://www.youtube.com/watch?v=z5VFxRdblf4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeSat 20 Dec 2008 - 22:43

Ti je gezimi im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 0:01

Ti je endrra ime te takoi qdo nate ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 21:56

Ti je ai qe me len naten pa gjume,
diten ne kujtime per ty.
Ti je ai qe me ben te qaj,
dhe qe me ben te qeshe.

Ti je dashuria ime,
ti je shpirti im,
ti je hena qe shendrit,
ti je djelli qe rrezon thell ne mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 22:02

Ti je ajo qe ter kohen e mndoj
Ti je qe vetem me yje ne qjell mund t te krahasoj.
Ti je ajo qe me tradhtoj e me tjetrin tash shkoj Sad

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeThu 25 Dec 2008 - 0:03

Ti je .. Gjumash
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3748
Registration date : 04/04/2009

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 10:50

Ti je ai qe zemra te don..ti je ai qe me ngreh si magnet..ti je ai qe m ndreq diten...ti je ai qe me ben t ndjehem mir......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3877
Registration date : 23/04/2009

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeFri 24 Apr 2009 - 0:47

Ti je nje engjulli mbrojts....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 23:12

Ti je ne gjum ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Ti je..... Empty
MesazhTitulli: Re: Ti je.....   Ti je..... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ti je.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: