PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3877
Registration date : 10/12/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:32

Une jam udhtari i pa ndalur kurr hiq.
Shume rruge bej edhe ate ne kam se jo ne duar, hahahhaahah
Erdha me ju pershendet dhe ju tregoj se nuk rri shume, por sa rri kam qef muhabet me ba. hahahaha
Nime rruge bana deri sa erdha, por ja se pak edhe u nala ketu.
m
Me fol me shume nuk po du se po ju priti edhe juve pak cka po thuni.
Ju uroj shendet dhe gjithe te mirat.

Udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4052
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:56

Oh veq udhto dhe sa her ke mundsi ndalu ketu Laughing


Mire se erdhe argetime te kendshem ne mesin tone

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3934
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:57

Mire se erdhe ne mesin tone argetim te kndeshm te deshiroj lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3919
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 20:13

Udhtar nime pa kerrname po te tham shko kah te shkojsh e apet ktheu se kurrgja mos me ta pa hejrin bile naj muhabet na bjen .Shka nuk nine ti udheve.Bile ma te sigurta jan lajmet tua se ato te gazetave e te tevese!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3877
Registration date : 10/12/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 13:01

SyArta shkruajti:
Oh veq udhto dhe sa her ke mundsi ndalu ketu Laughing


Mire se erdhe argetime te kendshem ne mesin tone

Te flm. per pritjen SyArta, gjithashtu edhe ti kalofsh bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3877
Registration date : 10/12/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 13:02

Giovanni shkruajti:
Mire se erdhe ne mesin tone argetim te kndeshm te deshiroj lol!

te flm. giovanni, shendet dhe te mira per ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3877
Registration date : 10/12/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 13:04

KERRNAMJA shkruajti:
Udhtar nime pa kerrname po te tham shko kah te shkojsh e apet ktheu se kurrgja mos me ta pa hejrin bile naj muhabet na bjen .Shka nuk nine ti udheve.Bile ma te sigurta jan lajmet tua se ato te gazetave e te tevese!

Te flm. edhe ty, mire qe e paske ba pa kerrname, hahhahahaha. Nime kah mas po shkoj edhe muhabet di shume, por nuk po du me ju lodh njehere. hahahahahaha
Kalofshi bukur edhe ju kudo qe jeni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: