PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 A KA TRADHTI NE NET

Shko poshtë 

A ka tradhti ne net?
PO
A KA TRADHTI NE NET I_vote_lcap67%A KA TRADHTI NE NET I_vote_rcap
 67% [ 4 ]
JO
A KA TRADHTI NE NET I_vote_lcap17%A KA TRADHTI NE NET I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
NUK KA DASHURI NE NET
A KA TRADHTI NE NET I_vote_lcap16%A KA TRADHTI NE NET I_vote_rcap
 16% [ 1 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 01/12/2008

A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 9:48

qa mendoni ju,a a tradhi ne dashurite qa lindin ne net?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: Re: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 9:52

Ka trathti Smile

Edhe pse une ka 4 vite qe kam njohtuar ne net te dashurin tim, qe tani jetoj me te 3 vite sebashku Smile Dhe nuk jam pishmane aspak.

Kshtu qemund te lind dhe dashuri serioze ne mbes Netit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 01/12/2008

A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: Re: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 9:57

LOLO shkruajti:
Ka trathti Smile

Edhe pse une ka 4 vite qe kam njohtuar ne net te dashurin tim, qe tani jetoj me te 3 vite sebashku Smile Dhe nuk jam pishmane aspak.

Kshtu qemund te lind dhe dashuri serioze ne mbes Netit.

kjo eshte pergjegja qe e kam prite me vite,a ka lidhje qe kan perfundu me mertes apo fejes ,
te falenderoj per pergjgjje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: Re: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 10:34

Poezia, ka lidhje qe kan mbaru memartese e fejes, kam dhe shume shoqeri qe tani kan dhe femi Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: Re: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 10:44

Poezia Postuar:Thu 11 Dec 2008 - 8:39����Titulli i mesazhit: A KA TRADHTI NE NET

--------------------------------------------------------------------------------
qka mendoni ju,a ka te lendum nga dashuriat qe lindin ne net?


Giovanni Postuar:Thu 11 Dec 2008 - 9:08����Titulli i mesazhit: A KA TRADHTI NE NET

--------------------------------------------------------------------------------
Me ki qit me kesh breee hahahahahah
Si po mendon tradhti ne net bre ....??


xekrri Postuar:Thu 11 Dec 2008 - 9:35����Titulli i mesazhit: A KA TRADHTI NE NET

--------------------------------------------------------------------------------
s'ka sen prej netit veq dashuriqka kalimatre


LOLO Postuar:Thu 11 Dec 2008 - 9:38����Titulli i mesazhit: A KA TRADHTI NE NET

--------------------------------------------------------------------------------
Xekrri nuk di bre vlla a eshte kalimtare a jo, une 4 vjet i bona me temin Ndoshta pom kalojka dashuria ne tjeterkon:D tybestikfa

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
xekrri

xekrri

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3819
Registration date : 05/12/2008

A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: Re: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 11:51

ani de une mendova qe me shume ka dashuriqka se sa dashuri per qata menova Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: Re: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 12:38

xekrri ke te drejt, rrall kush ka me te vertete nje fat per ta takuar personin e vertete Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
A KA TRADHTI NE NET Empty
MesazhTitulli: Re: A KA TRADHTI NE NET   A KA TRADHTI NE NET Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A KA TRADHTI NE NET
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Votime/Sondazhe-
Kërce tek: