PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kujna po i kruhet?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xekrri

xekrri

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 05/12/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 17:10

hajt llxoni shlire se tybe si kallxoj kerkujt aaa? Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:00

Nen sjetull (harrova, a te krahut a te kembes ) !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 8:39

Pom kruhet kryt, ec dades kqyr mos um ka hi naj morr nkry Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 11:27

LOLO shkruajti:
Pom kruhet kryt, ec dades kqyr mos um ka hi naj morr nkry Laughing
aahahahahahah Oj dad te pa cencura je ktu nuk folet per ksi sende ahahhahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 05/12/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 12:20

SyArta shkruajti:
LOLO shkruajti:
Pom kruhet kryt, ec dades kqyr mos um ka hi naj morr nkry Laughing
aahahahahahah Oj dad te pa cencura je ktu nuk folet per ksi sende ahahhahahaLOLO E KA PER ATE FARE PUNE QE MOS KA NAJ SEND QE PO I KRUHET DHE PO E QETE ME RROTULLA A KA DIKUSH QE JA KQYER ATE VENDINE KRUMJES:

Une per veti e kom nje frige???!!!
Po ma kan po spo guxoj dhe spo me len njana!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 13:47

hahahahhah SyArta qy po ky tha kujt po ju kruhet mu kryt pom kruhet hahahhahahahhahaha

gjini qy qy a ti po din ma mire se une ku pom kruhet a? Razz hahahahaha

Kur pom kruhet aty ku po mendon ti, po e qkruj sahora, se e kom dashnin te katshem 24/7 nuk priton hic tybe Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 05/12/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 14:37

LOLO shkruajti:
hahahahhah SyArta qy po ky tha kujt po ju kruhet mu kryt pom kruhet hahahhahahahhahaha

gjini qy qy a ti po din ma mire se une ku pom kruhet a? Razz hahahahaha

Kur pom kruhet aty ku po mendon ti, po e qkruj sahora, se e kom dashnin te katshem 24/7 nuk priton hic tybe Laughing


OJ lolo ku pe din tio se qka kom mendue une me ate te krueme???
ma se shumti me kruhen kambet mua per veti? dhe nisem gjithmon nga vetja a Twisted Evil

Ty ishalla nuk te largohet qaj fare sendi qe te kruan aty ku te kruhet se vaj halli .
affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 1:23

Shpinaku bre - pake .. me e marre nje pirun Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlbaSoftNumri i postimeve : 8
Age : 39
Location : www.secureteam.altervista.org
Reputation : 0
Points : 3804
Registration date : 25/12/2008

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeFri 2 Jan 2009 - 0:32

Kujt i kruhet edhe i shkruhet eheee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://secureteam.altervista.org
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3752
Registration date : 20/04/2009

Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 11:37

AlbaSoft shkruajti:
Kujt i kruhet edhe i shkruhet eheee

Qashtu em demek thojn...... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kujna po i kruhet? Empty
MesazhTitulli: Re: Kujna po i kruhet?   Kujna po i kruhet? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kujna po i kruhet?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Pa censurë :: Pa cenzurë-
Kërce tek: