PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pyetje-Pergjigje

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutoriMesazh
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3877
Registration date : 23/04/2009

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeSun 14 Jun 2009 - 1:48

.......... Italishte dhe pak Gabilishten....ahahahhhhhhhhh

Po ju..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:03

Henrjeta shkruajti:
.......... Italishte dhe pak Gabilishten....ahahahhhhhhhhh

Po ju..?

Shqip tynehershit

gjermonisht

kruatisht


edhe qobanqen e kputi uj krejt ahahaahhaahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:07

Ja ty nuk po te marr vesh kurr kur shkruan


Qfar gjuhe ke ajo me larte..??

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:13

Giovanni shkruajti:
Ja ty nuk po te marr vesh kurr kur shkruan


Qfar gjuhe ke ajo me larte..??

Qfare aaaaaaaa o gjuha e tynehershit qe e pordorshin pleqt pa pik e presje ahaahahahh

po ti gjovani sa guh i flet? aqhahaahahaahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:14

I flas do gjuh edhe une bre veq qobanishten ende nuk e kam mesu..


A je ne disponim sot..??

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:19

Giovanni shkruajti:
I flas do gjuh edhe une bre veq qobanishten ende nuk e kam mesu..


A je ne disponim sot..??

Une si gjith disponim ne maximum

Po ti nga cila pjes e KS vjen qe sme kupton bre ? ahahaahahaahahahahahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:23

Peja Cyty... hihhihii


Po ti ne cilen bjeshk je ..?? geek

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:24

Giovanni shkruajti:
Peja Cyty... hihhihii


Po ti ne cilen bjeshk je ..?? geek

une qatje ne Muqibab te Karadaku ahaahahahahahah

qysh bre krejt pejont me kuptoj veq ti tekje si aqik ahahaahahah

Qka punon balit ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:27

Kontabilitet .... po sot nuk po kam vullnet pune po kqyri forume hihihhi


PO ti..??

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:36

Giovanni shkruajti:
Kontabilitet .... po sot nuk po kam vullnet pune po kqyri forume hihihhi


PO ti..??

Une aaaaaaaa dhit i ruj qobanistik ma ahaahahahahh


ke orara te gjat?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3877
Registration date : 23/04/2009

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 15:45

rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Kontabilitet .... po sot nuk po kam vullnet pune po kqyri forume hihihhi


PO ti..??

Une aaaaaaaa dhit i ruj qobanistik ma ahaahahahahh


ke orara te gjat?
Po mvaret prej punes dhe klijentav.. geek ..

C'ka mendoni per t'ardhmen e juaj....?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeSun 21 Jun 2009 - 1:19

Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Kontabilitet .... po sot nuk po kam vullnet pune po kqyri forume hihihhi


PO ti..??

Une aaaaaaaa dhit i ruj qobanistik ma ahaahahahahh


ke orara te gjat?


Po mvaret prej punes dhe klijentav.. geek ..

C'ka mendoni per t'ardhmen e juaj....?

me gjet nje rob te mire edhe mible pes gjasht copa dhi ahahahaahahahah


po ti qka mendon per te ardhme a si une ? hahahhahhahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3877
Registration date : 23/04/2009

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeSun 21 Jun 2009 - 13:24

rafet llapjani shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Kontabilitet .... po sot nuk po kam vullnet pune po kqyri forume hihihhi


PO ti..??

Une aaaaaaaa dhit i ruj qobanistik ma ahaahahahahh


ke orara te gjat?


Po mvaret prej punes dhe klijentav.. geek ..

C'ka mendoni per t'ardhmen e juaj....?

me gjet nje rob te mire edhe mible pes gjasht copa dhi ahahahaahahahah


po ti qka mendon per te ardhme a si une ? hahahhahhahhah


Ahahah qy ka c'ka ka menduar si per vete me ba dhi....une kesh pak ma mir kam menduar.. Razz Razz


A e perdorni DROGEN...............? Razz Razz Very Happy lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 01/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeSun 21 Jun 2009 - 19:09

Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Kontabilitet .... po sot nuk po kam vullnet pune po kqyri forume hihihhi


PO ti..??

Une aaaaaaaa dhit i ruj qobanistik ma ahaahahahahh


ke orara te gjat?


Po mvaret prej punes dhe klijentav.. geek ..

C'ka mendoni per t'ardhmen e juaj....?

me gjet nje rob te mire edhe mible pes gjasht copa dhi ahahahaahahahah


po ti qka mendon per te ardhme a si une ? hahahhahhahhah


Ahahah qy ka c'ka ka menduar si per vete me ba dhi....une kesh pak ma mir kam menduar.. Razz Razz


A e perdorni DROGEN...............? Razz Razz Very Happy lol!

po kaniher,a po don pak ta jap heren e par gratis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3877
Registration date : 23/04/2009

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeSun 21 Jun 2009 - 19:26

Poezia shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Kontabilitet .... po sot nuk po kam vullnet pune po kqyri forume hihihhi


PO ti..??

Une aaaaaaaa dhit i ruj qobanistik ma ahaahahahahh


ke orara te gjat?


Po mvaret prej punes dhe klijentav.. geek ..

C'ka mendoni per t'ardhmen e juaj....?

me gjet nje rob te mire edhe mible pes gjasht copa dhi ahahahaahahahah


po ti qka mendon per te ardhme a si une ? hahahhahhahhah


Ahahah qy ka c'ka ka menduar si per vete me ba dhi....une kesh pak ma mir kam menduar.. Razz Razz


A e perdorni DROGEN...............? Razz Razz Very Happy lol!

po kaniher,a po don pak ta jap heren e par gratis.


Ahah po nes nuk ju vjeni merzit te ma dergoni...ahahahahah

Qe sa kohe po e perdorni Drogen...?.. Razz Razz Razz lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 15:48

ahhaha ka vite e vite ... ahahhaaa

Ku kan humbur njerzimi ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:01

Liqeni shkruajti:
ahhaha ka vite e vite ... ahahhaaa

Ku kan humbur njerzimi ?


i ka rrok para viti i ri


PSE une e ti kemi mbet me vitin e vjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:06

Per veteveten po e di, ahhahahaa


E ti tregom per veten tuaj?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:09

Liqeni shkruajti:
Per veteveten po e di, ahhahahaa


E ti tregom per veten tuaj?

edhe une e di per veten nuk e deshta vitin si erdh


ka bore te ti Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:10

Po - 2 cm

Te ju ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:14

bore ka me pak po bene ftoft shume

ki pun ti se une ika tash Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:17

Pune sa te duahs - mos thuaj kohe te lire !
Ani ik se edhe une po e pres oren !!! 15h30'
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje-Pergjigje   Pyetje-Pergjigje - Faqe 25 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyetje-Pergjigje
Mbrapsht në krye 
Faqja 25 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: