PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Një lëter dashurie !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 21:45

Shkruani një ngjarje reale apo ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:05

Jo se ja fillon me qajt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:08

Eh ani mbi tastature !!! kur te kuptosh se nuk shkruaj me !!! E din pse !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:10

Pse Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:11

hahha Me djeget tastatura nga Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:13

qy qy une mendova tjeter send
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:15

edhe une valla thash pesimistohet e shkon e mytet ne liqe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:16

Eraa - hahaha athua qa mendove mire per mua hahaha

Kerr... eh qa veshtire del shpirti !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 22:19

Pasha mu hiq shtire jo se shpirti asht si ...(fryma) tuf ni here edhe ma maje deren qele sa te dush se nuk kthehet me hi mrena! Po mas ja bir ngusht me ksi letra..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 23:34

i dashtni jem...

do te doja qe sonte floket e mia
te shtrihen mbi jastekun tend
do te doja qe sonte ta shijoj romantiken
nen driten e qiririt tend Laughing

do te doja qe sonte t kem prane vetes
do te doja sonte t jem me ty
do te doja qe kjo nate pa fund te na takoje
vetem mua, mua dhe ty

dhe do te doja se qka s do te dja
te bej sonte me ty
qe ne rrugen e gjata te aventurave t mia
ti te jesh i pari njeri Laughing Laughing

vjedhur nga U cherry

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeFri 26 Jun 2009 - 9:28

lovely shkruajti:
i dashtni jem...

do te doja qe sonte floket e mia
te shtrihen mbi jastekun tend
do te doja qe sonte ta shijoj romantiken
nen driten e qiririt tend Laughing

do te doja qe sonte t kem prane vetes
do te doja sonte t jem me ty
do te doja qe kjo nate pa fund te na takoje
vetem mua, mua dhe ty

dhe do te doja se qka s do te dja
te bej sonte me ty
qe ne rrugen e gjata te aventurave t mia
ti te jesh i pari njeri Laughing Laughing

vjedhur nga U cherry


Pse pom xeherlis qishtu a te thejsha mos shko tu homdija ahahahahahahhahahahah

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitimeMon 13 Jul 2009 - 18:01

hahahahahahahahahahaha


o ku je Rafetoooooooooooooooooooo Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Një lëter dashurie ! Empty
MesazhTitulli: Re: Një lëter dashurie !   Një lëter dashurie ! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Një lëter dashurie !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Dashuria-
Kërce tek: