PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershndetje nga Fjolla

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 22:34

Jam Fjolla nga Prishtina jetoi ne Zvicer dhe ..........
Udhtoi shume andej kendej her per tok e her per qiell...
her foli shume e her pak ,,e gezuar dhe e hidhruar muziken e du njejt ahhaah
Dhe vendosa te vi ketu te ju boi shoqri kur kam koh ...

shendet e te mira ju uron te gjithve


Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 22:39

Fjolla shkruajti:
Jam Fjolla nga Prishtina jetoi ne Zvicer dhe ..........
Udhtoi shume andej kendej her per tok e her per qiell...
her foli shume e her pak ,,e gezuar dhe e hidhruar muziken e du njejt ahhaah
Dhe vendosa te vi ketu te ju boi shoqri kur kam koh ...

shendet e te mira ju uron te gjithve


Fjolla
Mire se ke ardhur, argetime te kendshem te deshiron SyArta ne mesine tone.


Pershendetje

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 22:42

SyArta faleminderit e mire se ju gjeta ,, duket te jet ni vend i bukur e i qet ....
nganjeher po kemi nevoi mos te na prish shume kush timin e duhanit ahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 22:45

Fjolla shkruajti:
SyArta faleminderit e mire se ju gjeta ,, duket te jet ni vend i bukur e i qet ....
nganjeher po kemi nevoi mos te na prish shume kush timin e duhanit ahahah
Qikoooooo ment veq te cigarja i paske, leje se ban dam Laughing Edhe mu me pelqen qehtsia se vete s'jam e qeht ahahhaha


Pershendetje edhe nje her...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KrapiNumri i postimeve : 46
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 22:47

Fjolla shkruajti:
Jam Fjolla nga Prishtina jetoi ne Zvicer dhe ..........
Udhtoi shume andej kendej her per tok e her per qiell...
her foli shume e her pak ,,e gezuar dhe e hidhruar muziken e du njejt ahhaah
Dhe vendosa te vi ketu te ju boi shoqri kur kam koh ...

shendet e te mira ju uron te gjithve


Fjolla

Shendeti dhe te mirat u percjelleshin per toke e per hava Fjolla.
Mire se je ardhe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 22:52

SyArta besom se nuk e pi cigaren po mendova simund te bahem cigare e te jem gjithmon pran ati qe po e pin ahahhahha do te isha e pa ndashme deshti e nuk deshti

faleminderit edhe nje her
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 22:54

Qy Krrapi paska dal mem prit faleminderit e mire se ju gjeta per tok e per hava

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 23:57

Fjolla mirë se ke ardhë dhe kalofsh ashtu si ta don zemra.


Përshëndetje


Xuki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 23:35

Xuki edhe une te pershndes shume kah do qe je keto dite ...

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 17:41

Pershendetje Fjolla ... ( guten abend - bonsoir apo bona sera )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 17:57

Liqeni un jam me (Guten abend ) ahhaha

Faliminderit i pershndetur je edhe nga une kalofsh mir kudo si je

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 18:32

Danke secher... - ku kam mu kone ne kete ftoht, afer qymetit .....Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 05/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 12:25

Huzhbulden edhe nga une Fjola, e paq kamben e mbare .

spo te tham as une ma teper se qka te ka than Syarta, veq nje desha te them se ke gjete nje vend shum te mire ku do kesh respektin e duhur ne secilen kohe qe ti te kyqesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitimeFri 2 Jan 2009 - 14:21

Gjini te pershndes edhe une ty e faliminderit qe ishe kendej kalo mir kudo si je

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershndetje nga Fjolla Empty
MesazhTitulli: Re: Pershndetje nga Fjolla   Pershndetje nga Fjolla Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershndetje nga Fjolla
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: