PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Une dhe Ti...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitimeWed 17 Dec 2008 - 23:11

Une dhe Ti shfletojme forumin.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitimeWed 17 Dec 2008 - 23:27

Une dhe ti flasim gjuhen e njejte. (te huaj)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitimeSat 20 Dec 2008 - 0:38

Une po ndegjoi muzik e Ti né gjum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3743
Registration date : 04/04/2009

Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 14:16

Un dhe ti ...nje moll e ndar pergjysem....dy pole MAGNETi qe terhiqen me njera tjetren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 23:30

.................. të pa gjum !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3743
Registration date : 04/04/2009

Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitimeSun 5 Apr 2009 - 10:16

Un dhe ti...lusnim naten qe pa fund te zgjaste...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 18:49

Une qershi e Ti dredhez ahahah ejjaaaa te qafiii perseri cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Une dhe Ti... Empty
MesazhTitulli: Re: Une dhe Ti...   Une dhe Ti... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Une dhe Ti...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: