PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nje pershendetje per LOLO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Nje pershendetje per LOLO Empty
MesazhTitulli: Nje pershendetje per LOLO   Nje pershendetje per LOLO Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:20

Lolo qysh i kam hy rend mi pershendet tybe ti askund nuk te pash Laughing

Smujta pa te pershendet, kalo mire dhe doku se po me shkojke muhabeti me ty ahhahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
DaRdI

DaRdI

Numri i postimeve : 18
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 07/12/2008

Nje pershendetje per LOLO Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per LOLO   Nje pershendetje per LOLO Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 16:50

[url]40f27535cba1a7eff57fff9ir0[/url]

Pershendetje te ngrohte "simpati" uroj te gjihta te mirat ku qe te jesh ...

Me te mira Dardi .............[img]Nje pershendetje per LOLO 40f27535cba1a7eff57fff9gb6[/img]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Nje pershendetje per LOLO Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per LOLO   Nje pershendetje per LOLO Icon_minitimeThu 25 Dec 2008 - 17:00

SyArta te pershendese loqko, dhe te flm shume per krte befasir qe ma ke bere Smile mpuqqqqqqq ty shumeeeeee Smile

Dardi flm simpati per dhurate, gjithashtu te deshiroj c'dp te mire ku do qe je tani Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Nje pershendetje per LOLO Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per LOLO   Nje pershendetje per LOLO Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:33

Nje pershendetje per LOLO New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Nje pershendetje per LOLO Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per LOLO   Nje pershendetje per LOLO Icon_minitimeFri 26 Jun 2009 - 13:02

wow kaq gjat s'qenkam inkuadru Embarassed

Syarta te pershendese rrushe, dhe te uroj nje dite te mrekullueshme, si dhe weekend :-) I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Nje pershendetje per LOLO Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per LOLO   Nje pershendetje per LOLO Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje pershendetje per LOLO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: