PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Dhoma e Krapit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Dhoma e Krapit Empty
MesazhTitulli: Dhoma e Krapit   Dhoma e Krapit Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:21

Prano nje pershendetje te veqant dhe te pergezoj per varrgjet e tuaj.


ps: ku po e merr at inspirim Laughing


Cdo te mire te deshiron SyArta

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KrapiNumri i postimeve : 46
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Dhoma e Krapit Empty
MesazhTitulli: Re: Dhoma e Krapit   Dhoma e Krapit Icon_minitimeSat 20 Dec 2008 - 20:52

SyArta shkruajti:
Prano nje pershendetje te veqant dhe te pergezoj per varrgjet e tuaj.


ps: ku po e merr at inspirim Laughing


Cdo te mire te deshiron SyArta

Falemnderit per mundin dhe respektin qe tregon e nderuara me syt e arte.
Qfar te them per inspirimin,zakonishte po e ruj kure po jet me qmim ma te lire keshtu qe po ka munsi me grumbullu ma teper stoqe qe me gjinden ne ditet e skamjes..
Duke te falenderu edhe njeher uroj dhe deshiroj q'do te mire edhe per juve.
Falemnderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Dhoma e Krapit Empty
MesazhTitulli: Re: Dhoma e Krapit   Dhoma e Krapit Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 23:31

Ni pershndetje te ngroht e le ne dhomen tende , duke te falenderu per poezit e bukura qe na sjell ketu ..Krapi
e gezofsh kete dhom me shendet e me shume te mira ne jet

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 01/12/2008

Dhoma e Krapit Empty
MesazhTitulli: Re: Dhoma e Krapit   Dhoma e Krapit Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 16:33

krapi te deshiroj nje inspirim edhe me te madh veq jo me te lire po me te shtrejte.
Na gostit me ksi poezi;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Dhoma e Krapit Empty
MesazhTitulli: Re: Dhoma e Krapit   Dhoma e Krapit Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:34

Dhoma e Krapit New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Dhoma e Krapit Empty
MesazhTitulli: Re: Dhoma e Krapit   Dhoma e Krapit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dhoma e Krapit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: