PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Me quajn Elk

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ElkNumri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 3808
Registration date : 21/12/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 16:12

Mire se u gjeta o e zoja e shpis.Deshta me tregue edhe per veti dy a tri fjale.
Jame 20 vjeq, i marrushem. Po dojn mem martue me zor me nji te fshatit, kame ik en mal.
Ishalla po del najkush e me tregon per martes si e qysh shkon.
Hajt i here me kaq e tani shohum qysh em pritni. affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3867
Registration date : 01/12/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:08

Jo djale mos u marro as mos u tut, a po don me mete veq dyjes a???
Tybe treqin tybe sen nuk asht ajo pune veq ni galje e niqin telashe ma shum.
Hiq mos u tut se kush hale nuk u deke pej saje....marteses demek!
Te shnes edhe une qitu bash...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:28

KERRNAMJA shkruajti:
Jo djale mos u marro as mos u tut, a po don me mete veq dyjes a???
Tybe treqin tybe sen nuk asht ajo pune veq ni galje e niqin telashe ma shum.
Hiq mos u tut se kush hale nuk u deke pej saje....marteses demek!
Te shnes edhe une qitu bash...!
Kerrname a per pervoj po flet apo ke ndi qeshtu Laughing
ELK Thuj ende je fmi s'je per martes Laughing si't martohesh duhesh me trrus e me ndejt ne shpi e ti i ri je ta kona me ladrru Laughing


ps: Nese je marak ne pasul martohu ahahaha

Te pershendes djalosh dhe ardgetime te kendsheme ne mesine tone te deshiron SyArta.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
ElkNumri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 3808
Registration date : 21/12/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:36

KERRNAMJA shkruajti:
Jo djale mos u marro as mos u tut, a po don me mete veq dyjes a???
Tybe treqin tybe sen nuk asht ajo pune veq ni galje e niqin telashe ma shum.
Hiq mos u tut se kush hale nuk u deke pej saje....marteses demek!
Te shnes edhe une qitu bash...!

Ty faleminers se boll gajret em dhe. Embarassed Paj po i shoh do shok qe po ankohen,
po thojn na e honger gruja shpyrtin. Ahahahahaha Qata spo di une; a pernjime hane grat a?!!! Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ElkNumri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 3808
Registration date : 21/12/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:38

SyArta shkruajti:
KERRNAMJA shkruajti:
Jo djale mos u marro as mos u tut, a po don me mete veq dyjes a???
Tybe treqin tybe sen nuk asht ajo pune veq ni galje e niqin telashe ma shum.
Hiq mos u tut se kush hale nuk u deke pej saje....marteses demek!
Te shnes edhe une qitu bash...!
Kerrname a per pervoj po flet apo ke ndi qeshtu Laughing
ELK Thuj ende je fmi s'je per martes Laughing si't martohesh duhesh me trrus e me ndejt ne shpi e ti i ri je ta kona me ladrru Laughing


ps: Nese je marak ne pasul martohu ahahaha

Te pershendes djalosh dhe ardgetime te kendsheme ne mesine tone te deshiron SyArta.

Pse po thu qe vec pasul duhet gjithe me honger a? Arrow Jo bre vallahi pa me ndrru pak smuj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:43

Qashtu kam ndi hahhahaha

Ajt se behet mire nese eshte shkru mu martu i re te njek taksirati dhe ndodh ahahah


ajt edhe nje her po te pershendes me shpres qe ja ben qares vetes dhe e mson rolin e burrnimit Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
ElkNumri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 3808
Registration date : 21/12/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:50

SyArta shkruajti:
Qashtu kam ndi hahhahaha

Ajt se behet mire nese eshte shkru mu martu i re te njek taksirati dhe ndodh ahahah


ajt edhe nje her po te pershendes me shpres qe ja ben qares vetes dhe e mson rolin e burrnimit Laughing


Qata po i tutna edhe une taksiratit. Ahahahahaha Tybe en tjam ba burr kurr, hiq tak.
A din ti se me ata sy tu, me at shiqim qe paske e rrezon mashkullin edhe me kon burr Ahahahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:51

Elk shkruajti:

Qata po i tutna edhe une taksiratit. Ahahahahaha Tybe en tjam ba burr kurr, hiq tak.
A din ti se me ata sy tu, me at shiqim qe paske e rrezon mashkullin edhe me kon burr Ahahahahaa
Haha mos rreshite nga karrika ti ahahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
ElkNumri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 3808
Registration date : 21/12/2008

Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:57

SyArta shkruajti:
Elk shkruajti:

Qata po i tutna edhe une taksiratit. Ahahahahaha Tybe en tjam ba burr kurr, hiq tak.
A din ti se me ata sy tu, me at shiqim qe paske e rrezon mashkullin edhe me kon burr Ahahahahaa
Haha mos rreshite nga karrika ti ahahaha

Jo nuk rreshita po en kame u cova kur te pash, po qysh t'paska jaratis i madhi zot. Ahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Me quajn Elk Empty
MesazhTitulli: Re: Me quajn Elk   Me quajn Elk Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me quajn Elk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: