PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Urime Viti I Ri 2009 !!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeSun 28 Dec 2008 - 1:32

Pranoni urimet e mija ma te sinqerta per Vitin e Ri 2009,
Ju deshiroj nje vite me pak stress, pak brenga dhe shume
Lumturi e harmoni familjare.


Me respekt SyArta

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
UniKKatili

UniKKatili

Numri i postimeve : 3
Age : 30
Reputation : 0
Points : 3796
Registration date : 28/12/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeSun 28 Dec 2008 - 18:15

Perhajr senja e re ehehhhehhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.budisalc.piczo.com
gazi

gazi

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 13:47

Urime te gjithve Vitin e Ri 2009,se pari te keni shendet te mire,fat e harmon familjare.
GEZUAR 2009 ju uron Gazi..

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Happy-new-year
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 05/12/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:07

edhe nga une pritni urimet ma te sinqerta per kete vit qe po troket tek dera dhe qe besoj se do jet vit ma i mire se ky qeeshte ne perfundim.
Pra , Urime per Vitin e Ri 2009.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeFri 2 Jan 2009 - 14:20

Shume URIME e te mira per ju

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeFri 2 Jan 2009 - 18:00

Shendeti dhe lumturia le te fillojne prej vitit te ri - 2009- dhe le te jesin bashkeudhetaret e jetes se juaj.

TURISTI.


Urime Viti I Ri 2009 !!!! New-Year-736449
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeSun 4 Jan 2009 - 22:47

urime viti i ri 2009,

ju uroj fat, lumturi dhe gezim.

Pershendetje

LOLO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 23:50

Urime Viti I Ri 2009 !!!! 1uD8R4952429-02
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Urime Viti I Ri 2009 !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Viti I Ri 2009 !!!!   Urime Viti I Ri 2009 !!!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime Viti I Ri 2009 !!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: