PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 **AlbaSoft**

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

**AlbaSoft** Empty
MesazhTitulli: **AlbaSoft**   **AlbaSoft** Icon_minitimeThu 1 Jan 2009 - 23:17

Shfrytzoj rastin te pershendes duke te uruar 29 vjetorin.
Te deshiroj edhe shume mote me lumturi, shendet dhe harmoni familjare.


Me respekt SyArta

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
AlbaSoftNumri i postimeve : 8
Age : 39
Location : www.secureteam.altervista.org
Reputation : 0
Points : 3799
Registration date : 25/12/2008

**AlbaSoft** Empty
MesazhTitulli: Re: **AlbaSoft**   **AlbaSoft** Icon_minitimeThu 1 Jan 2009 - 23:30

FLm flm shum SyArta s`po a te gzohem a te qaj qe po plakem si do qoft flm per urimin duhet mu pajtu qe edhe plakja esht proces natyror apo jo cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://secureteam.altervista.org
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

**AlbaSoft** Empty
MesazhTitulli: Re: **AlbaSoft**   **AlbaSoft** Icon_minitimeThu 1 Jan 2009 - 23:33

AlbaSoft shkruajti:
FLm flm shum SyArta s`po a te gzohem a te qaj qe po plakem si do qoft flm per urimin duhet mu pajtu qe edhe plakja esht proces natyror apo jo cheers
Al je i ri qe me pas ksi dert prit edhe naj vjet kur e sheh ftyren tu rrudh tani behu marak ahahahah


Cdo te mire. SyArta

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
**AlbaSoft** Empty
MesazhTitulli: Re: **AlbaSoft**   **AlbaSoft** Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
**AlbaSoft**
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: