PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Oda e Oenea's

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Oda e Oenea's Empty
MesazhTitulli: Oda e Oenea's   Oda e Oenea's Icon_minitimeMon 5 Jan 2009 - 15:13

Oenea lyp lyp me te pershendet nuk gjeta dhome, ja vendosa te hapi nje Laughing

Te pershendes me shpres qe je mire dhe t'pas bo mire ajo kafja Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Oda e Oenea's Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Oenea's   Oda e Oenea's Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 17:41

Hajt se eshe une po bahna qift me ty e pe shnes ihere qita !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Oda e Oenea's Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Oenea's   Oda e Oenea's Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 21:10

KERRNAMJA shkruajti:
Hajt se eshe une po bahna qift me ty e pe shnes ihere qita !
Qyqy s'jam asish mu bo qift me ty more Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Oenea

Oenea

Numri i postimeve : 47
Location : Buzë detit...!!
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 04/12/2008

Oda e Oenea's Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Oenea's   Oda e Oenea's Icon_minitimeThu 22 Jan 2009 - 22:50

Syarta te pershendes zemrushe dhe te falemnderoj per oden,je shume e mire xhan andaj do vij me shpesh ketu,por mezi e gjeta paswordin!!

KERRNAMJA te flm edhe ty dhe pershednetje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Oda e Oenea's Empty
MesazhTitulli: Re: Oda e Oenea's   Oda e Oenea's Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Oda e Oenea's
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: