PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 21:18

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?Personalisht e kam nje NOKIA N95 kurse me fol nuk flas aq shume.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 22:52

E di se shkruan - NOKIA

E perdori kur me duhet - vallahe me porosite çka me be per darke hahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 22:54

Liqeni shkruajti:
E di se shkruan - NOKIA

E perdori kur me duhet - vallahe me porosite çka me be per darke hahahhaha
Kush te porositi kete kerkes ?

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 23:04

Une moj therras per te porosiotur - por edhe shpeshe here - pyes se çka te beje per darke hahahah ( ani a keq a )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 23:07

Liqeni shkruajti:
Une moj therras per te porosiotur - por edhe shpeshe here - pyes se çka te beje per darke hahahah ( ani a keq a )
hahhahaahah pra spo mujshe me jetu pa to ahahahhaa

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 23:12

JO de e duhet me hanger ahahhahahha Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 23:18

Liqeni shkruajti:
JO de e duhet me hanger ahahhahahha WinkLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
MiTi

MiTi

Numri i postimeve : 3
Reputation : 1
Points : 3723
Registration date : 19/03/2009

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Hi   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeThu 19 Mar 2009 - 16:37

N 97 Nokia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3743
Registration date : 04/04/2009

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 9:47

sony ericsson..k610i
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 21:16

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Nokia_5310_xpressmusic
po thuaj se me to flej sa shum qe e perdori.... hihihihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 21:21

Nuk kam Tel................ geek geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Peja-Boy

Peja-Boy

Numri i postimeve : 11
Age : 38
Location : Wien
Reputation : 4
Points : 3654
Registration date : 06/06/2009

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 21:35

Nokia N95


Edituar për herë të fundit nga Peja-Boy në Sat 6 Jun 2009 - 21:47, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 21:35

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? K608i
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 21:39

Peja_Boy Hmmmm jo ashtu se vallahi nuk rri ketu... qy...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pirroNumri i postimeve : 8
Location : Prishtine
Reputation : 0
Points : 3690
Registration date : 23/04/2009

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Nokia E71 edhe ni IPHONE   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 8:47

Spo ankohem per telefona ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 9:46

E kam pas NOKIA N95 por e lshojke e shkova e blejta nje nokia N96 i zi i thjesht dhe i mire fuqi sa dush, zdi sa kenge i kam fut apo foto dhe ende ka vend mos po don naj kush me hy n'to ahhahahahaa

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?   Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfar mobile keni dhe a e perdorni shume ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: