PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfarë do të shkruani ne akull?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 21:29

Cfarë do të shkruani ne akull?Te dua!!!

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 23:15

E embela ime !

Ka nje jave qe e kam skruar, po e mbaj hala premtimin - ( nuk po e leshon mrazi dashnine )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3748
Registration date : 04/04/2009

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 10:26

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


Edituar për herë të fundit nga Giovanna në Thu 10 Mar 2011 - 10:03, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 23:03

Te don e jotja ... ****
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3877
Registration date : 23/04/2009

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 23:07

Ju uroi nje vikend t'mir per juve t'gjithve Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeSun 14 Jun 2009 - 1:38

ENDE TE DUAAAA

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:04

ti hangd dreqi zhele bumbanat hooooooooo ahahaahhaahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:05

O rafetoooooooooooo

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:14

Giovanni shkruajti:
O rafetoooooooooooo

Ohojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:15

rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
O rafetoooooooooooo

Ohojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


A je mire njeri..????????

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:18

Giovanni shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
O rafetoooooooooooo

Ohojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


A je mire njeri..????????

Omire edhe nje piqik aahahahahahah

flm ne pytje po ti qysh je ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:23

Qka.......?? hahahah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:25

Giovanni shkruajti:
Qka.......?? hahahah

Qka qka spe di per cillin apostrof po vet vetum ma direkno aghaghaaghghaghaagh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:26

Tash te mora vesh... Laughing

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:27

Giovanni shkruajti:
Tash te mora vesh... Laughing

amin shyqyr se me shkoj mendja mos kutove si dallash aghaghahgghaaghahghaghgghaghghaghaghaghaghgh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:28

Jo jo kesaj radhe e kuptova mire....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
FatmiriiNumri i postimeve : 3
Reputation : 0
Points : 2045
Registration date : 22/10/2013

Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitimeThu 23 Jan 2014 - 9:33

scratch scratch 
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cfarë do të shkruani ne akull? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfarë do të shkruani ne akull?   Cfarë do të shkruani ne akull? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfarë do të shkruani ne akull?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: