PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Erdhe edhe une..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 12:38

Tung njerz...

Pra jam Giovanni... spo di qka me thene me nese keni ndojne pyetje mud ti beni..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 12:41

Giovanni shkruajti:
Tung njerz...

Pra jam Giovanni... spo di qka me thene me nese keni ndojne pyetje mud ti beni..
Tung dhe mire se erdhe, une kam plot Very Happy Ajt prezentoje pak veten prej kimes te flokve deri gishtin e vacer te kembes Very Happy


Pershendetje Giovanni

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 12:45

SyArta shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Tung njerz...

Pra jam Giovanni... spo di qka me thene me nese keni ndojne pyetje mud ti beni..
Tung dhe mire se erdhe, une kam plot Very Happy Ajt prezentoje pak veten prej kimes te flokve deri gishtin e vacer te kembes Very Happy


Pershendetje Giovanni


Shume po kerkon bre dad hahahah tani jem ne pune vetem njeher tjeter bej prezentimin qe po kerkon ti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 12:47

Giovanni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Tung njerz...

Pra jam Giovanni... spo di qka me thene me nese keni ndojne pyetje mud ti beni..
Tung dhe mire se erdhe, une kam plot Very Happy Ajt prezentoje pak veten prej kimes te flokve deri gishtin e vacer te kembes Very Happy


Pershendetje Giovanni


Shume po kerkon bre dad hahahah tani jem ne pune vetem njeher tjeter bej prezentimin qe po kerkon ti...
Ne rregull kam durim do te pres ahahahhaah

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 10:06

Cito :
Ne rregull kam durim do te pres ahahahhaah


Qka po pret ti bre...?? Basketball Basketball

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 10:41

Tung o njeri , po dukesh sexi me ket foto , hajt per ate hater po te dergoj ket lule sa per te freskuar ne ket mengjes .....pershendetje pa kufi !

Erdhe edhe une.. 7edf33b7d484b9fec191c277c57847f1_web
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 10:54

Luana shkruajti:
Tung o njeri , po dukesh sexi me ket foto , hajt per ate hater po te dergoj ket lule sa per te freskuar ne ket mengjes .....pershendetje pa kufi !

Erdhe edhe une.. 7edf33b7d484b9fec191c277c57847f1_web


Flm per lulen e pershendetjet veq se ma ke deergu lulen ngjyre gjelozije breeeeeee

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:11

Giovanni të përshëndes dhe të uroi qaste të këndshme në këtë forum të ri


tfala


Xuki
afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jana

Jana

Numri i postimeve : 20
Location : Gjakovë
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 0:43

Pershendetje per Ty....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 9:32

Edhe nje selam pej meje ! Edhe ruje vetin djalo se me nise cka lypin dyjaja kurrgja nuk te jet per veti.edhe kur te prezentohesh mos i kallxo tana senet se mos po te bine msyshe!!!
Nje pershnetje nga Kerrnamja po, sinqerisht ,pa kerrname!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Erdhe edhe une.. Empty
MesazhTitulli: Re: Erdhe edhe une..   Erdhe edhe une.. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Erdhe edhe une..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: