PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Urime PAVARSINE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Urime PAVARSINE Empty
MesazhTitulli: Urime PAVARSINE   Urime PAVARSINE Icon_minitimeTue 17 Feb 2009 - 18:30

Urime PAVARSINE Kosovafreedom014


Me fat ju qofte ........... cheers cheers

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 05/12/2008

Urime PAVARSINE Empty
MesazhTitulli: Re: Urime PAVARSINE   Urime PAVARSINE Icon_minitimeTue 17 Feb 2009 - 20:27

Giovanni shkruajti:
Urime PAVARSINE Kosovafreedom014


Me fat ju qofte ........... cheers cheers

ska gje ma te bukur se sa njeriu kur uron dhe ka per qka te uron dhe ka kujt ti uron gjerat e bukura .
Pra miqve te mij te dashur dhe shum te respektuar gezuar nga zemra Ditlindja e pare e Kosoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Urime PAVARSINE Empty
MesazhTitulli: Re: Urime PAVARSINE   Urime PAVARSINE Icon_minitimeWed 18 Feb 2009 - 14:57

Urime PAVARSINE 21947b80fb9b2f4e Ju Uroj Edhe Une Nje Vjetorin E Pavarsis.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Urime PAVARSINE Empty
MesazhTitulli: Re: Urime PAVARSINE   Urime PAVARSINE Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Urime PAVARSINE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: