PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje Nga MiTi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
MiTi

MiTi

Numri i postimeve : 3
Reputation : 1
Points : 3728
Registration date : 19/03/2009

Pershendetje Nga MiTi Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Nga MiTi   Pershendetje Nga MiTi Icon_minitimeThu 19 Mar 2009 - 16:32

Pershendetje nga ime per te gjith Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Nga MiTi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga MiTi   Pershendetje Nga MiTi Icon_minitimeSun 29 Mar 2009 - 0:24

Pershendetje edhe per TY

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
 
Pershendetje Nga MiTi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: