PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndjeva afeksion andaj erdha...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3748
Registration date : 04/04/2009

Ndjeva afeksion andaj erdha... Empty
MesazhTitulli: Ndjeva afeksion andaj erdha...   Ndjeva afeksion andaj erdha... Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 9:07

....................................


Edituar për herë të fundit nga Giovanna në Thu 10 Mar 2011 - 9:54, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Ndjeva afeksion andaj erdha... Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjeva afeksion andaj erdha...   Ndjeva afeksion andaj erdha... Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 22:21

Giovanna shkruajti:
Ehhh ja ku erdha dhe un....me ngrehu nje pol i magnetit andaj u gjenda ketu .....jeta qenka plot te papritura...se kishha besu kurr se un...........do te behesha antare e ketij forumi ..
....Jam Vlora jam 22 vjeq vij nga Ferizaj....etj etj......tjerat me von
Mire se erdhe Giovanna, jemi ne fazen e pare te forumit shpresoj qe me kohe te mbushet me atmosfer te kendshem prandaj shpresoj te gjindesh ne at mes dhe te kalosh sa ma bukur.

Pershendetje nga SyArta

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3865
Registration date : 05/12/2008

Ndjeva afeksion andaj erdha... Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjeva afeksion andaj erdha...   Ndjeva afeksion andaj erdha... Icon_minitimeWed 8 Apr 2009 - 10:13

Mire se paske ardh Giovanna
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Ndjeva afeksion andaj erdha... Empty
MesazhTitulli: Re: Ndjeva afeksion andaj erdha...   Ndjeva afeksion andaj erdha... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndjeva afeksion andaj erdha...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: