PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 FluturA mire se erdhe ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

FluturA mire se erdhe ... Empty
MesazhTitulli: FluturA mire se erdhe ...   FluturA mire se erdhe ... Icon_minitimeMon 20 Apr 2009 - 22:48

Te deshiroj mireseardhej FluturA


Edituar për herë të fundit nga Liqeni në Mon 20 Apr 2009 - 23:00, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

FluturA mire se erdhe ... Empty
MesazhTitulli: Re: FluturA mire se erdhe ...   FluturA mire se erdhe ... Icon_minitimeMon 20 Apr 2009 - 22:51

Liqeni shkruajti:
Te deshiroj mireseardhej FlutrA

o dreq, une ia marova oden atje Flutres, qka po perzihesh ti ktu?`hahahahahahahaha

Flutur, mos hajde n kete ode veq n ato qe ta kom maru une, ktu kena me thirr bunduzherin me rrxu hahahahahahahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

FluturA mire se erdhe ... Empty
MesazhTitulli: Re: FluturA mire se erdhe ...   FluturA mire se erdhe ... Icon_minitimeMon 20 Apr 2009 - 23:01

lovely shkruajti:
Liqeni shkruajti:
Te deshiroj mireseardhej FlutrA

o dreq, une ia marova oden atje Flutres, qka po perzihesh ti ktu?`hahahahahahahaha

Flutur, mos hajde n kete ode veq n ato qe ta kom maru une, ktu kena me thirr bunduzherin me rrxu hahahahahahahahahahahaha

Ani bi a keq me e mare ne gryke qiken a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FluturA

FluturA

Numri i postimeve : 15
Reputation : 0
Points : 3698
Registration date : 20/04/2009

FluturA mire se erdhe ... Empty
MesazhTitulli: Re: FluturA mire se erdhe ...   FluturA mire se erdhe ... Icon_minitimeMon 20 Apr 2009 - 23:02

Flm per mikepritjen tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

FluturA mire se erdhe ... Empty
MesazhTitulli: Re: FluturA mire se erdhe ...   FluturA mire se erdhe ... Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 7:26

sabah hajrolla Fluter!
Tybe veq edhe flutra nuk kena pas ...se tash ka mu mushe pej dalldyshave e dej te krokodillat ...!
Kalofsh mire me ne e na me Ty !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

FluturA mire se erdhe ... Empty
MesazhTitulli: Re: FluturA mire se erdhe ...   FluturA mire se erdhe ... Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 8:51

Pershendetje dhe mire se na erdhe Fluter....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
FluturA mire se erdhe ... Empty
MesazhTitulli: Re: FluturA mire se erdhe ...   FluturA mire se erdhe ... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FluturA mire se erdhe ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: