PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ju pershendes edhe une, Alma.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlmaNumri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 14/12/2008

Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 23:47

Ju pershendes te gjithve. Nuk di a eshte her e pare ose jo.....por sidoqfte mire se ju gjej e kalofshim mire me bisedime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3865
Registration date : 05/12/2008

Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitimeWed 22 Apr 2009 - 23:16

Alma shkruajti:
Ju pershendes te gjithve. Nuk di a eshte her e pare ose jo.....por sidoqfte mire se ju gjej e kalofshim mire me bisedime.

Mire se ke ardhe Alma...

https://www.youtube.com/watch?v=axS8s2NIRIY&feature=related

caste t kendshme n tona ant t deshiroj SmileSmile

qaf
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 0:22

Alma shkruajti:
Ju pershendes te gjithve. Nuk di a eshte her e pare ose jo.....por sidoqfte mire se ju gjej e kalofshim mire me bisedime.Prano pershendetje nga ana ime dhe kalo sa ma mire tek 17Shkurti.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3877
Registration date : 23/04/2009

Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 8:40

Pershendetje edhe nga ana ime... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlmaNumri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 14/12/2008

Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 22:41

lovely shkruajti:
Alma shkruajti:
Ju pershendes te gjithve. Nuk di a eshte her e pare ose jo.....por sidoqfte mire se ju gjej e kalofshim mire me bisedime.

Mire se ke ardhe Alma...

https://www.youtube.com/watch?v=axS8s2NIRIY&feature=related

caste t kendshme n tona ant t deshiroj SmileSmile

qaf

faleminderit shum e dashur.....nje mpuq prej meje....kalo mire edhe ti kudo qe je.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlmaNumri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 14/12/2008

Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 22:42

SyArta shkruajti:
Alma shkruajti:
Ju pershendes te gjithve. Nuk di a eshte her e pare ose jo.....por sidoqfte mire se ju gjej e kalofshim mire me bisedime.Prano pershendetje nga ana ime dhe kalo sa ma mire tek 17Shkurti.

SyArta faleminderit edhe prej teje....uroj te kalojm sa memir ktu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlmaNumri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 14/12/2008

Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 22:43

Henrjeta shkruajti:
Pershendetje edhe nga ana ime... Very Happy

Pershendetje edhe ty e nderuar Henrjeta kudo qe dhe kalofsh sa me mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Ju pershendes edhe une, Alma. Empty
MesazhTitulli: Re: Ju pershendes edhe une, Alma.   Ju pershendes edhe une, Alma. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ju pershendes edhe une, Alma.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: