PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tung more.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pirroNumri i postimeve : 8
Location : Prishtine
Reputation : 0
Points : 3695
Registration date : 23/04/2009

Tung more..... Empty
MesazhTitulli: Tung more.....   Tung more..... Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 17:59

Une jam pirro, po me doken antaret more krejt te njofshem.

Edhe une u regjistrova besoj te kalojna super...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FluturA

FluturA

Numri i postimeve : 15
Reputation : 0
Points : 3703
Registration date : 20/04/2009

Tung more..... Empty
MesazhTitulli: Re: Tung more.....   Tung more..... Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 19:48

bash mire ja ke be ,se krejt jemi te tanet ahhaahah
mirese erdhe pirro nuk je i huaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Tung more..... Empty
MesazhTitulli: Re: Tung more.....   Tung more..... Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 23:28

pirro shkruajti:
Une jam pirro, po me doken antaret more krejt te njofshem.

Edhe une u regjistrova besoj te kalojna super...
Veq disa nickun ndryshe bre ahahahhaha

Pershendetje dhe mire se erdhe. Argetime te kendsheme ne mesin tone.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Tung more..... Empty
MesazhTitulli: Re: Tung more.....   Tung more..... Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:35

Mire se erdhe ne mesin tone .. te deshiroj lexime dhe postime te kandeshme....!!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Sponsored content
Tung more..... Empty
MesazhTitulli: Re: Tung more.....   Tung more..... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tung more.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: