PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Qe edhe une rrakatel e këtu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AltiniNumri i postimeve : 3
Reputation : 0
Points : 3680
Registration date : 28/04/2009

Qe edhe une rrakatel e këtu Empty
MesazhTitulli: Qe edhe une rrakatel e këtu   Qe edhe une rrakatel e këtu Icon_minitimeTue 28 Apr 2009 - 22:30

Aman aman po ku kani krejt ktu, lyp une kah met, ju te kani mledh krejt ktu katulluq....
A naleta o naleta ooooo..........
Ani qe erdha edhe une, a bana mir qe erdha, thash helbete ti perzirziej pak me ju edhe une, pe dini ju....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Qe edhe une rrakatel e këtu Empty
MesazhTitulli: Re: Qe edhe une rrakatel e këtu   Qe edhe une rrakatel e këtu Icon_minitimeTue 28 Apr 2009 - 22:34

Altini shkruajti:
Aman aman po ku kani krejt ktu, lyp une kah met, ju te kani mledh krejt ktu katulluq....
A naleta o naleta ooooo..........
Ani qe erdha edhe une, a bana mir qe erdha, thash helbete ti perzirziej pak me ju edhe une, pe dini ju....
ani mire se erdhe edhe ksajde veq kujdes mos i shti hunt kamos se po te ndodh naj send ahahhahahah
te pershendes, Altin emer teper i bukur Laughing lol!

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
AltiniNumri i postimeve : 3
Reputation : 0
Points : 3680
Registration date : 28/04/2009

Qe edhe une rrakatel e këtu Empty
MesazhTitulli: Re: Qe edhe une rrakatel e këtu   Qe edhe une rrakatel e këtu Icon_minitimeTue 28 Apr 2009 - 22:41

pasha zoten syqko mir se u gjeta, po une jam i lindun për mi shti hunt kahmos.
Hajt se msohemi, msohemi ghaghaghaghaghaaaaaaaa i bijm njani tjetrit n'tabijat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Qe edhe une rrakatel e këtu Empty
MesazhTitulli: Re: Qe edhe une rrakatel e këtu   Qe edhe une rrakatel e këtu Icon_minitimeTue 28 Apr 2009 - 22:43

Altini shkruajti:
pasha zoten syqko mir se u gjeta, po une jam i lindun për mi shti hunt kahmos.
Hajt se msohemi, msohemi ghaghaghaghaghaaaaaaaa i bijm njani tjetrit n'tabijat.
siduket paske me ra ne bela ti djalo kujdes ahahhahahahha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Qe edhe une rrakatel e këtu Empty
MesazhTitulli: Re: Qe edhe une rrakatel e këtu   Qe edhe une rrakatel e këtu Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:34

Mire se erdhe ne mesin tone .. te deshiroj lexime dhe postime te kandeshme....!!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Sponsored content
Qe edhe une rrakatel e këtu Empty
MesazhTitulli: Re: Qe edhe une rrakatel e këtu   Qe edhe une rrakatel e këtu Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qe edhe une rrakatel e këtu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: