PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kon e keni TOP MSN_je

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 01/12/2008

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeFri 5 Jun 2009 - 21:12

Une e kom ni shok te shkolles qe e du shum.kur e shoh ato ne msn i lo krejt anash.edhe pse jena secili ne jeten e vet.
E ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ujiNumri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 12/12/2008

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 14:30

Poezia shkruajti:
Une e kom ni shok te shkolles qe e du shum.kur e shoh ato ne msn i lo krejt anash.edhe pse jena secili ne jeten e vet.
E ti?
une e kom ni simpati qe e ruj shum,kur nuk osht ajo e msheli fill.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3752
Registration date : 20/04/2009

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 15:56

Une ................................................. Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 21:38

Askend kohen e fundit spo kyqna fort....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 01/12/2008

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeTue 9 Jun 2009 - 15:04

Labin , Shfletuesin dhe Buqen e Dardanis ..tash per tash ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 18:46

Luana shkruajti:
Labin , Shfletuesin dhe Buqen e Dardanis ..tash per tash ....


kur i lexova mu duken do si te njofshum ..... Very Happy

une e kom nje te veqant .. X .. ,, si te hyn ai i harroi tjert .... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3870
Registration date : 14/12/2008

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:11

Fjolla shkruajti:
Luana shkruajti:
Labin , Shfletuesin dhe Buqen e Dardanis ..tash per tash ....


kur i lexova mu duken do si te njofshum ..... Very Happy

une e kom nje te veqant .. X .. ,, si te hyn ai i harroi tjert .... cheers


nuk kam ????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitimeTue 5 Jan 2010 - 16:13

ahhaha msn - nuk ke a hahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kon e keni TOP MSN_je Empty
MesazhTitulli: Re: Kon e keni TOP MSN_je   Kon e keni TOP MSN_je Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kon e keni TOP MSN_je
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: