PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Helloooooo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:44

Hello une quhem Henrjeta dhe besoi te kaloi caste t'mira ne mesi e Forumit 17 shkurit..

Pershendetje per t'gjithe.... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Re: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:49

Mire se erdhe ne mesin tone .. te deshiroj lexime dhe postime te kandeshme....!!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Re: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:55

Ju Falenderoi shum per urimin ...Pershendetje nga Henrjeta...Giovanni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
halla e madheNumri i postimeve : 13
Reputation : 0
Points : 3690
Registration date : 28/04/2009

Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Re: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 11:26

...te deshiroj mireseardhje dhe caste te kendshme ne kete ode! Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Re: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 11:28

Ju falenderoi per urimin shum e shum Halla e Madhe...pershendetje edhe per juve.... Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Re: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 21:09

Ani çka paske bertite ... Ani ça u çova ne kembe ... a mos dashte edhe me te qafe .... Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Re: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 21:34

Henrjeta mire se ke ardhur, argetime te kendhseme ne mesin tone te deshiron SyArta.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Helloooooo Empty
MesazhTitulli: Re: Helloooooo   Helloooooo Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Helloooooo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: