PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kërkojmë Moderator/e

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin

Admin

Numri i postimeve : 5
Reputation : 1
Points : 3839
Registration date : 29/11/2008

Kërkojmë Moderator/e Empty
MesazhTitulli: Kërkojmë Moderator/e   Kërkojmë Moderator/e Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 10:06

Ju mund të kontaktoni Administratorin në këtë mënyrë apo ne privat.... dhe ju duhet të jeni Postues/e të regullt.Pershendetje

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org
 
Kërkojmë Moderator/e
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: INFORMACIONE nga me te ndryshmet-
Kërce tek: