PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pushime verore 2009....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 23:39

Ku dhe Kur po shkoni si vjet ne pushime verore Laughing Laughing Laughing

mbasi pyeta ku dhe kur kurrestja po vazhdon me dite edhe me kend ahhahahahah

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KrapiNumri i postimeve : 46
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 23:45

Bregdetin shqiptare ka fundi i Korrikut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 0:12

Simbas planit me 29 qershor .... se pari ne shtepi, e me pas ne Durres mendoj ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 0:14

Per momentin nuk mundem t'them asgje ... No Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeSat 13 Jun 2009 - 16:32

kysmet mas pari ne Muqibab e tani te shohim a po na del koh me u zhdjerg ne muqiverr edhe goleshhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ahgahagaghaghaghghaghaghaaghaghahgahghagghaghagha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeSat 13 Jun 2009 - 23:51

rafet llapjani shkruajti:
kysmet mas pari ne Muqibab e tani te shohim a po na del koh me u zhdjerg ne muqiverr edhe goleshhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ahgahagaghaghaghghaghaghaaghaghahgahghagghaghagha
Ku i bjen ky vend ahahahahhaSi duket ka fillim korrikut deri ne mes te Gushtit jam ne KOSOVE.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeSun 14 Jun 2009 - 0:21

Rafet ABIIIIIIIIIIIII - kur te kaloj - qite naj bostan ate te kufini sa kallna prej nxehti ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:07

SyArta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
kysmet mas pari ne Muqibab e tani te shohim a po na del koh me u zhdjerg ne muqiverr edhe goleshhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ahgahagaghaghaghghaghaghaaghaghahgahghagghaghagha
Ku i bjen ky vend ahahahahhaSi duket ka fillim korrikut deri ne mes te Gushtit jam ne KOSOVE.

ahahahahah ku i bjena te kufina ne karadak ahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:08

Liqeni shkruajti:
Rafet ABIIIIIIIIIIIII - kur te kaloj - qite naj bostan ate te kufini sa kallna prej nxehti ...


ahahahahahahahah liqeni jo balit boston ty hiqe po pjepen qe me te qkoq krejt aghaghaghaghaghaghagh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:11

Une i kam kry feriet per kete vit breeeeeeee......

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:17

Giovanni shkruajti:
Une i kam kry feriet per kete vit breeeeeeee......

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bre qysh kaqe heret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:36

rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Une i kam kry feriet per kete vit breeeeeeee......

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bre qysh kaqe heretma lir more deti hahahahah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 9:38

Giovanni shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Une i kam kry feriet per kete vit breeeeeeee......

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bre qysh kaqe heretma lir more deti hahahahah

ahahahahah qy ma lire pse qe shin ne uje se ftoft a ma lire te koka ahahaahahahaahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 15:43

No No No No No No No No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pushime verore 2009.... Empty
MesazhTitulli: Re: Pushime verore 2009....   Pushime verore 2009.... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pushime verore 2009....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: