PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ***SyArta***

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 2:51

Pershendetje,


Une jam SyArta jetoj ne Ch dhe shpresoj se do ja kaloj mire ne mesine tuaj Very Happylol! Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
princesaNumri i postimeve : 7
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 3:13

O mir se te gjeta oj Syarte, e ja kalofsha une hala me mir me ty Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 3:23

princesa shkruajti:
O mir se te gjeta oj Syarte, e ja kalofsha une hala me mir me ty Basketball
Mire se erdhe Very Happy Oh une jam ne konak temin nuk besoj qe ja kalon ma mire Smile kurse me mu e sigurt qe do ja kalon mire Laughing

Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
princesaNumri i postimeve : 7
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 3:27

SyArta shkruajti:
princesa shkruajti:
O mir se te gjeta oj Syarte, e ja kalofsha une hala me mir me ty Basketball
Mire se erdhe Very Happy Oh une jam ne konak temin nuk besoj qe ja kalon ma mire Smile kurse me mu e sigurt qe do ja kalon mire Laughing

Pershendetje

Ani de, mir qe koke ne konak tondin, e si te duash e baj edhe konakun tem Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3861
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 3:39

Hello oj zoja e shtepijes ,a bo don badihavxhinj ? Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 3:56

princesa shkruajti:
SyArta shkruajti:
princesa shkruajti:
O mir se te gjeta oj Syarte, e ja kalofsha une hala me mir me ty Basketball
Mire se erdhe Very Happy Oh une jam ne konak temin nuk besoj qe ja kalon ma mire Smile kurse me mu e sigurt qe do ja kalon mire Laughing

Pershendetje

Ani de, mir qe koke ne konak tondin, e si te duash e baj edhe konakun tem Wink
me gjithe qef e pranoj Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 3:57

Fjala shkruajti:
Hello oj zoja e shtepijes ,a bo don badihavxhinj ? Laughing
Oh ajde bujrum mos i thu vetes badihavxhi, a po sheh qe edhe naten punon ala quht ahahhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:23

SyArta shkruajti:
Pershendetje,


Une jam SyArta jetoj ne Ch dhe shpresoj se do ja kaloj mire ne mesine tuaj Very Happylol! Very Happy Very Happy Very Happy

Ta hanksha syrin bre ty , jarabi hooo! Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 1:27

Luana shkruajti:
SyArta shkruajti:
Pershendetje,


Une jam SyArta jetoj ne Ch dhe shpresoj se do ja kaloj mire ne mesine tuaj Very Happylol! Very Happy Very Happy Very Happy

Ta hanksha syrin bre ty , jarabi hooo! Laughing
ahahahahah ma mire te vlen me shit se ari ka vler ahahhahaa


te pershendes shume dhe mire se erdhe lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 2:31

mire se te gjej sy arta

valla boll cope koke ishalla ja kalojm mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 2:32

blero shkruajti:
mire se te gjej sy arta

valla boll cope koke ishalla ja kalojm mire
flm e sigurt qe ja kalojm mire Very Happy


Mire se erdhe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 2:52

SyArta shkruajti:
blero shkruajti:
mire se te gjej sy arta

valla boll cope koke ishalla ja kalojm mire
flm e sigurt qe ja kalojm mire Very Happy


Mire se erdhe...

ok mire anej mire knej, po qikjo luana kush te koka se mmhh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 2:53

blero shkruajti:


ok mire anej mire knej, po qikjo luana kush te koka se mmhh
qekjo eshte qike pa martu a je qorru spe shef ne avatar Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 3:02

SyArta shkruajti:
blero shkruajti:


ok mire anej mire knej, po qikjo luana kush te koka se mmhh
qekjo eshte qike pa martu a je qorru spe shef ne avatar Very Happy


o zote rujna ...une me dale prej ktuhit mo jo hiqeeee kqyrja ksaj foton se ..leje njeher luanen hhahaha. aka mundsi diqysh qate msn ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 3:07

blero shkruajti:
SyArta shkruajti:
blero shkruajti:


ok mire anej mire knej, po qikjo luana kush te koka se mmhh
qekjo eshte qike pa martu a je qorru spe shef ne avatar Very Happy


o zote rujna ...une me dale prej ktuhit mo jo hiqeeee kqyrja ksaj foton se ..leje njeher luanen hhahaha. aka mundsi diqysh qate msn ?
qyqy cfar lyps Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 13:04

SyArta shkruajti:
Pershendetje,


Une jam SyArta jetoj ne Ch dhe shpresoj se do ja kaloj mire ne mesine tuaj Very Happylol! Very Happy Very Happy Very Happy


lol! lol! Besoj se do te kalojm mire me ty Basketball Basketball hihhiihhihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 13:06

Giovanni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Pershendetje,


Une jam SyArta jetoj ne Ch dhe shpresoj se do ja kaloj mire ne mesine tuaj Very Happylol! Very Happy Very Happy Very Happy


lol! lol! Besoj se do te kalojm mire me ty Basketball Basketball hihhiihhihi
Flam shpresoj asi e bindur jam Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:23

Përshëndetjee e kalofsh majro


Xuki afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:28

Xuki shkruajti:
Përshëndetjee e kalofsh majro


Xuki afro
Flm gjitheashtu te pershendes...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSat 13 Dec 2008 - 17:43

Ni pershnetje qisaj syshkrumes !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 16:47

KERRNAMJA shkruajti:
Ni pershnetje qisaj syshkrumes !
ahahahaah qysh po thu sy dukat ahahha


Flm gjitheashtu prano edhe ti pershendetje nga ana ime.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 18:29

Nje prshndetje per tyyyyyyyyyyyyyyy sunny

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 14:02

Ni pershndetje ne kete mes dite per ty SyArta

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 21:47

Giovanni dhe Fjolla ju faliminderoj gjitheashtu ju pershendes. Gjithe te mirat ju deshiroj...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 22:00

Po ta jap nje selam ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
***SyArta*** Empty
MesazhTitulli: Re: ***SyArta***   ***SyArta*** Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
***SyArta***
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: