PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SMS - Humoristike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

SMS - Humoristike Empty
MesazhTitulli: SMS - Humoristike   SMS - Humoristike Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 13:44

Ketu mund ti postoni SMS hat humoristik...
Po filloj une i pari..


Një ditë doktori e pyet pacientin :
Doktori : - Si e ke zemrën ?
Pacienti : - Shkëlqyeshëm është në shtëpi dhe po e bën gati darkën.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

SMS - Humoristike Empty
MesazhTitulli: Re: SMS - Humoristike   SMS - Humoristike Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 23:01

FLM dmth Flej me mu SPS ja kthen s'jam per SEX Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
 
SMS - Humoristike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Humori-
Kërce tek: