PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 erdha qe te mos largohem me...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardiani

Ardiani

Numri i postimeve : 4
Age : 43
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 01/12/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 0:27

jam ky qe jam...jetoj ne alemagne me vite te tera...nganjehere me duket se jam ende ne enderr dhe pres te me zgjoj dikush...e te shof se ne realitet jam ne Kosove...motoja ime eshte: Jetoje dhe perjetoje cdo sekonde, sikur te ishte ajo e fundit ne jeten tende(dikush i mencur e ka thene kete diku e une vetem e kam kopjuar)...jam komunikativ dhe me pelqen te komunikoj me njerez sidomos me shqiptaré nga mbare bota...tjeter nuk dije cfare te shkruaj per momentin(po e them si vellezerit tane nga Shqiperia)...kush ka ndonje pyetje me personale apo intime le te me shkruaj...mire se j´u gjeta...shpresoj te bejme biseda dhe shkembime mendimesh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 0:32

Ardiani shkruajti:
jam ky qe jam...jetoj ne alemagne me vite te tera...nganjehere me duket se jam ende ne enderr dhe pres te me zgjoj dikush...e te shof se ne realitet jam ne Kosove...motoja ime eshte: Jetoje dhe perjetoje cdo sekonde, sikur te ishte ajo e fundit ne jeten tende(dikush i mencur e ka thene kete diku e une vetem e kam kopjuar)...jam komunikativ dhe me pelqen te komunikoj me njerez sidomos me shqiptaré nga mbare bota...tjeter nuk dije cfare te shkruaj per momentin(po e them si vellezerit tane nga Shqiperia)...kush ka ndonje pyetje me personale apo intime le te me shkruaj...mire se j´u gjeta...shpresoj te bejme biseda dhe shkembime mendimesh...
Ardi mire se erdheeee apaapappaa cfar prezentime ani djalit po ja kona me kumuniku me shqipet e nga mbar bota ahahahaa


Te pershendes dhe te deshiroj argetime te kendsheme ne mesine tone....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 9:48

Mire se erdhe ne mesin tone postime dhe lexime te kendshme te deshiroj

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 02/12/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:38

Ardian mirë se ke ardhë.....të dëshiroi diskutime të këndshme


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
erdha qe te mos largohem me...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: