PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 A e pini duhanin?

Shko poshtë 

A e pini duhanin?
Po
A e pini duhanin? I_vote_lcap29%A e pini duhanin? I_vote_rcap
 29% [ 2 ]
Jo
A e pini duhanin? I_vote_lcap57%A e pini duhanin? I_vote_rcap
 57% [ 4 ]
Nganjeher
A e pini duhanin? I_vote_lcap14%A e pini duhanin? I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 9:56

Ej njerzi a e pini duhani a jo..??
Pse bre e pini..?? Apo pse nuk e pini....?? santa santa

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:37

Une kur se kam pi dhe nuk e kam ndermend!

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:44

Jo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:48

Pse ma perkujtuat me e dheze nje !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 9:36

Liqeni shkruajti:
Pse ma perkujtuat me e dheze nje !!!


Mos e pi more se vetem keq te bene... Hajt se po vi me e dhez edhe une nje ..hihihi lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 17:59

Sa i mire, gjitha mikrobet po i len coft !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 12:52

E kam pi qe 15 vite, tani pi vetem nganjeher kur me kap nevoja per cigare Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeWed 22 Apr 2009 - 22:21

LOLO shkruajti:
E kam pi qe 15 vite, tani pi vetem nganjeher kur me kap nevoja per cigare Smile

Nuk paska kallxu kur ke nevoje rabbit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 9:04

Ncnncncncn nuk e pi.....dhe mendoi se nuk e pi .... Wink Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 16:23

Jo kurr se kam pi.. por para dy dite kam pi 5 cigare... Neutral Neutral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 16:36

Jooooooooooooooooooooo geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 16:41

Po sa e dheza nje ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 9:35

Po e pi edhe a ta me dokun pak dy paqeta ahahhahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fata

Fata

Numri i postimeve : 7
Reputation : 0
Points : 3139
Registration date : 23/10/2010

A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitimeSat 23 Oct 2010 - 23:38

jo jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
A e pini duhanin? Empty
MesazhTitulli: Re: A e pini duhanin?   A e pini duhanin? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A e pini duhanin?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Votime/Sondazhe-
Kërce tek: