PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cili qytet ka vajzat me te bukura..??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Cili qytet ka vajzat me te bukura..??
Prishtina
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap43%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Peja
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap57%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 57% [ 4 ]
Prizreni
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Gjakova
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Deqani
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ferizaj
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Gjilani
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tirana
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shkupi
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tjeter...
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_lcap0%Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 9:59

Sipash jush cili qytet ka vajzat me te mira...??
Ju pres ne diskutime.... lol! lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:36

Peja pastaj vendin e dyte Gjakova Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:58

SyArta shkruajti:
Peja pastaj vendin e dyte Gjakova Very Happy


Peja pra te lumt goja ... A je pejane aa ??

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 23:06

Giovanni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Peja pastaj vendin e dyte Gjakova Very Happy


Peja pra te lumt goja ... A je pejane aa ??
JO POR KAM SHOQE NGA PEJA DHE KUR ISHA NE PEJE I KAM PA Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:02

Dihet - Peja ( he dikush ka me xhelozu) !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:42

Giovanni shkruajti:
Sipash jush cili qytet ka vajzat me te mira...??
Ju pres ne diskutime.... lol! lol!

Nuk votova e as do votoj per asnjeren , qdo here shikoj ne te shumten e forumeve , kurr Presheven nuk e vendosin neper votime dhe sondazhe ...Why ? Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:43

Sepse eshte jasht kufirit Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:46

SyArte ehe , ani qa po te duket Luana ( a nuk eshte xix aaaaa, edhe PResheva ka "llokuma ma lajthija"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:48

Liqeni shkruajti:
SyArte ehe , ani qa po te duket Luana ( a nuk eshte xix aaaaa, edhe PResheva ka "llokuma ma lajthija"
E qatjehit te koka kjo ah Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:56

SyArta shkruajti:
Liqeni shkruajti:
SyArte ehe , ani qa po te duket Luana ( a nuk eshte xix aaaaa, edhe PResheva ka "llokuma ma lajthija"
E qatjehit te koka kjo ah Laughing

Pse prej nga mendove qe jam , e Pejes ah ...?

hahhahhaahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:57

Jo kam mendu qe je prishtinase ahahhahahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:58

Nuk po e dika se shpijat i kemi me nje gardh ....!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 1:17

Liqeni shkruajti:
Nuk po e dika se shpijat i kemi me nje gardh ....!!!

ahaahhahaha


Prishtinase jam por jo me rrenje ....jam me nje gardhe me Liqenin ...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 9:30

Luana shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Sipash jush cili qytet ka vajzat me te mira...??
Ju pres ne diskutime.... lol! lol!

Nuk votova e as do votoj per asnjeren , qdo here shikoj ne te shumten e forumeve , kurr Presheven nuk e vendosin neper votime dhe sondazhe ...Why ? Rolling Eyes

Ne fund te qyteteve eshte edhe TJETER... mundesh me votu tjeter e me e shkru presheva o lali.... Basketball Basketball

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:26

A ban edhe pej katunit se une valla jam pej qatjehit!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 23:05

BPo pse jo - e kahit ke nime ahhahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 23:10

Una ???Po ti a nuk din me lexu a? Po pej katunit thash!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 12:47

Nuk do votoj per asnje vend, pasi mendimi im eshte, se femrat shqiptare jan pergjithesi te bukura, pamare parasysh se nga vin Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 05/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeSat 13 Dec 2008 - 0:03

SyArta shkruajti:
Peja pastaj vendin e dyte Gjakova Very Happyashtu mire e ke sy arta. tash ka me u gezue jana kur te merr vesh kete qka ke shkrue ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 13:48

Prishtina
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3743
Registration date : 04/04/2009

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 14:27

Ferizaji bre kush ju ka rrejt se Peja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 16:27

G-j-a-k-o-v-a Dhe P-e-j-a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pirroNumri i postimeve : 8
Location : Prishtine
Reputation : 0
Points : 3690
Registration date : 23/04/2009

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeThu 18 Jun 2009 - 8:33

Qika^Me^Kule shkruajti:
G-j-a-k-o-v-a Dhe P-e-j-a
Ju qe po thoni Peja e gjakova i kan vajzat me te bukura garant te dy prinderit i keni nga dy qytetet.

Une mendoj:

Peja\
Gjilani
Prishtina

Qeto tri vende i rendita.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tomorinaNumri i postimeve : 21
Reputation : 1
Points : 3662
Registration date : 03/06/2009

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeMon 22 Jun 2009 - 14:00

Ferizaji
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitimeMon 22 Jun 2009 - 16:20

PEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili qytet ka vajzat me te bukura..??   Cili qytet ka vajzat me te bukura..?? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili qytet ka vajzat me te bukura..??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Votime/Sondazhe-
Kërce tek: