PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3694
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 10:07

Ej granim po ju dhe edhe juve mundesin qe et beni pyetje....hihihhi
Jemi te lumtur nese do te mund te ju pergjigjim...

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3812
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 14:44

Jeni te knaqur me profesion qe keni ?

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3694
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 14:55

SyArta shkruajti:
Jeni te knaqur me profesion qe keni ?


Po shuem veq se marova tu punu po e shef edhe ti hahahahh

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3812
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 14:59

Giovanni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Jeni te knaqur me profesion qe keni ?


Po shuem veq se marova tu punu po e shef edhe ti hahahahh
pune e mire mu sill neper foruma ahahhaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3694
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 15:02

SyArta shkruajti:
Giovanni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Jeni te knaqur me profesion qe keni ?


Po shuem veq se marova tu punu po e shef edhe ti hahahahh
pune e mire mu sill neper foruma ahahhaha


haaha jo moj jam ne pune hahaha po kur po jam i lire po hy ketu...

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3812
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 15:42

Tash me duket ta gerdita ske me hy mo ahahhahahahahah

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3648
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 16:37

hajt edhe naj pytje qitu, masi jav paska dhane giovanni mundsine me pyte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3694
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 2 Dec 2008 - 17:10

blero shkruajti:
hajt edhe naj pytje qitu, masi jav paska dhane giovanni mundsine me pyte


Po po veq ishalla nuk pyesin shume .....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3648
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Fri 5 Dec 2008 - 15:42

Giovanni shkruajti:
blero shkruajti:
hajt edhe naj pytje qitu, masi jav paska dhane giovanni mundsine me pyte


Po po veq ishalla nuk pyesin shume .....

jo jo nuk i leme edhe aq shume ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3812
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 9 Dec 2008 - 0:27

Keni qen dikund musafire apo keni pas musafire?

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3694
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 9 Dec 2008 - 0:30

SyArta shkruajti:
Keni qen dikund musafire apo keni pas musafire?


Jo veq vete ne baness gjynah...

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3812
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 9 Dec 2008 - 0:38

Pse ishe vete, Jeton vete apo ishin dikund te familjes

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3648
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 9 Dec 2008 - 2:03

SyArta shkruajti:
Pse ishe vete, Jeton vete apo ishin dikund te familjes

pse,pse jetoj vete ,edhe naj dite
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3641
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 9 Dec 2008 - 10:26

Sikur te kishe mundesi te ndryshosh dicka ne jeten tende, cfar do kishe ndryshuar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3809
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Tue 9 Dec 2008 - 17:49

Vendin e ndodhjes !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3641
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Wed 10 Dec 2008 - 10:09

Dashurin e pare e kujtoni ende?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3694
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Wed 10 Dec 2008 - 12:50

LOLO shkruajti:
Dashurin e pare e kujtoni ende?

Edhe pse mundohem qe te mos e kujtoj per te mos e vajtuar kohen e kalume kuptohet Crying or Very sad E kujtoj ende se jan disa qaste qe nuk i harroj dot.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3641
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 9:31

C'far te ka len pershtypje nga dashuria pare?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 53
Reputation : 0
Points : 3645
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 9:44

LOLO shkruajti:
C'far te ka len pershtypje nga dashuria pare?

bisedat ne telefon deri ne mengejs edhe qortimet pi prindve ,,,kush po hargjon kshtu ,,,


pse mashkujt dashunojn pa ndjenja po me epsh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

avatar

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3639
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 14:42

Tani prej ksaj perspektive, kur fole pa shybe qe thojne budallakija jem cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3641
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 15:06

Cfar do kishe ber po te dashurohesh ne nje femer te martuar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

avatar

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3639
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 15:08

Do t'a shkruja nje romane lol! lol! scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3641
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 15:09

C'ka um ki shti me kesh Laughing

A mundesh te jesh shok me nje femer?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3809
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 15:27

Po moj - me mire se me nje mashkull Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

avatar

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3639
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   Thu 11 Dec 2008 - 15:29

Liqeni shkruajti:
Po moj - me mire se me nje mashkull Wink


natyrlish thojn gjermant Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vajzat pyesin - Djemt pergjigjen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: