PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje me Kenge..!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 10:12

E Pershendes SyArten me kengen e Gilit - Engjellushe cheers
Nje dite te bukur te uroj Basketball Basketball Basketball

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:46

Giovanni shkruajti:
E Pershendes SyArten me kengen e Gilit - Engjellushe cheers
Nje dite te bukur te uroj Basketball Basketball Basketball
Flm kurse une te pershendes me kengen e
NORES te grupit Elita 5 Zhytem thell ne mendime Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:49

SyArta shkruajti:
Giovanni shkruajti:
E Pershendes SyArten me kengen e Gilit - Engjellushe cheers
Nje dite te bukur te uroj Basketball Basketball Basketball
Flm kurse une te pershendes me kengen e
NORES te grupit Elita 5 Zhytem thell ne mendime Very Happy


Pse bre Sad Sad po lun me mua ........

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 14:35

Nuk po luj por te pershendet me kengen qe te pelqen Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 14:43

SyArta shkruajti:
Nuk po luj por te pershendet me kengen qe te pelqen Laughing


Nuk eshte qe me pelqen po me permallon breeeeeeeeeeeeeeee lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 14:45

Per kend apo cfar ndjen ne at moment kur e ndegjon Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 14:52

SyArta shkruajti:
Per kend apo cfar ndjen ne at moment kur e ndegjon Laughing

Ishte dasurija e par breeee ajo ishte me provoj dhe un pa provoj dhe me mesojke duke e ndegjuar ate kenge....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 14:53

ahahahahahahah Shume mire, mbasi e paske mbajt nermend kengen dmth edhe pratiken e ke msu sunny

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 15:05

SyArta shkruajti:
ahahahahahahah Shume mire, mbasi e paske mbajt nermend kengen dmth edhe pratiken e ke msu sunny

E qfar praktike se nuk e harroj me kurre hahahahaa

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Sponsored content
Pershendetje me Kenge..! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje me Kenge..!   Pershendetje me Kenge..! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje me Kenge..!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: