PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 12:51

Pasi kemi shume e shume tema ku na eshte dhene mundesia te shprehim
opinionet, gjendjen, dhe disponimin tone; e shoh te arsyeshme qe te postoj edhe kete teme ku mund te paraqesim ate qe te tjeret shprehin ndaj nesh ;ndoshta kalimthi por mundet te jete edhe domethenese.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 12:51

Para ni ore e shikova veten ne pasqyre edhe thash: uuu sa i bukur je, mashalla tkoft hihi Laughing Laughing

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:41

Giovanni shkruajti:
Para ni ore e shikova veten ne pasqyre edhe thash: uuu sa i bukur je, mashalla tkoft hihi Laughing Laughing
ahaahhahaahah

Mu para dy jave, dola me honger dark me dy shoqe dhe te dyte me thon shume mire koke zbukuru ahhaa sikisha pa 1 muj per at...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 15:45

dje me tha kojshikja .. diqysh buzen n´gaze edhe un gjite perpjet,me nje ciaaoooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:47

Po me vjen marre me ju kallzu qe sot me than..hahah Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:52

Ani mos kallxo se une Wink

Ka kohe qe nuk me ka thene dikush Sad - po edi se jam i mire , e di se prej xhelozise nuk me thojne hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:54

Liqeni shkruajti:
Ani mos kallxo se une Wink

Ka kohe qe nuk me ka thene dikush Sad - po edi se jam i mire , e di se prej xhelozise nuk me thojne hehehe
aje ti qetu Liqen se hiq spo te njof hahahha,,
kofsh ti bajagi koke aaa?? cyclops
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:51

Mu kush tybe spom thot e bukur je Sad Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:53

Eraa hahah po bre por qa me ardhe , nuk pô me thot askush i bukur !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 16:38

Edhe mu valla me kan thane veq me menxi po e maj mene se bukur moti ka ba vaki kjo fare pune!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?   Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hera e fundit qe dikush ju ka thene jeni i/e bukur?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: