PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kush thote i pari te dua ne dashuri?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 12:56

Pershendetje te gjithe........

Kur dy njerez jane duke u njohur dhe duke zbuluar ndjenjat, nga te dyja palet po zhvillohen dhe eshte dicka shume e bukur po asnje s'i thote dot fjalet "te dua", edhe pse nga ana ime dua ti them ato fjale pasi i ndjej, si ia ben? A eshte Ok, per mendimin tuaj qe femra t'i thote mashkullit e para "te dua" apo duhet te presi deri sa t'ia thote ai edhe pastaj t'i pergjigjet? ju lutem thoni c'do mendim qe ju vjen ne mend.


Giovanni.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 12:57

Sipas meja femrat duhet te marrin kete inciative, sepse mashkulli ka vuajtur shume bre deri sa e ka be per vete.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:39

Sipas meje nvaret nga momenti dhe deshira mund te vjen fjala vete qe te femra apo te nje mashkull....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 20:55

Sa die une dyt permenjeher thojn more mos gaboni mu shty aghahgaghaghaghaghahaggh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 22:57

qaj qa e don ma shum thot i par
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 23:22

Beso se cilit i rref zemra bamm e bummm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 23:49

O pata me te thene menjehere por - kuja me i thene se ! Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 9:27

Ai/Ajo qe ndjene veten te gatshem per ta thene fjalen "Te dua". Nuk ka rendesi gjinija ketu.

Por pergjoithsi mashkulli ne takim te pare i thot femres se kinse e don Very Happy lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 2:04

rafet llapjani shkruajti:
Sa die une dyt permenjeher thojn more mos gaboni mu shty aghahgaghaghaghaghahaggh


boll keq po dishe ti Wink Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 2:05

Eraa. shkruajti:
Beso se cilit i rref zemra bamm e bummm

mu m rreh zemra veq bum bum, e ty po t rrehka bam bum a? hahahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 2:06

LOLO shkruajti:
Ai/Ajo qe ndjene veten te gatshem per ta thene fjalen "Te dua". Nuk ka rendesi gjinija ketu.

Por pergjoithsi mashkulli ne takim te pare i thot femres se kinse e don Very Happy lol!


bile bile kanihere hala pa dal i thote; a po del me mu n takim se une t du hahahahahahahahahahahahaahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 10:23

lovely hahahhahhhahahahah kjo eshte e natyrshme tek mashkulli hahhahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 23:16

LOLO shkruajti:
lovely hahahhahhhahahahah kjo eshte e natyrshme tek mashkulli hahhahahha


edim qe juve ju marohet qefi per at.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 18:27

Ne mentalitetin tone femra pret qe mashkulli te i thot i pari kete fjale, edhe nese femra ndene me shume dashuri ndaj tij !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 21:20

Giovanni shkruajti:
Pershendetje te gjithe........

Kur dy njerez jane duke u njohur dhe duke zbuluar ndjenjat, nga te dyja palet po zhvillohen dhe eshte dicka shume e bukur po asnje s'i thote dot fjalet "te dua", edhe pse nga ana ime dua ti them ato fjale pasi i ndjej, si ia ben? A eshte Ok, per mendimin tuaj qe femra t'i thote mashkullit e para "te dua" apo duhet te presi deri sa t'ia thote ai edhe pastaj t'i pergjigjet? ju lutem thoni c'do mendim qe ju vjen ne mend.


Giovanni.

S'di beeee... une as nuk i them "te dua" e as nuk pres me me thane. Me duket fjale formalitet. Nje fjale thote: "Katuni qe shihet, kallauz nuk do". Nese e do ose te do, kjo eshte gje qe verehet, veq nese je i verber totalisht. Prandaj... mos prit formalitete, por ngjitja...
Thjeshte a Very Happy Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSat 20 Dec 2008 - 22:41

Grejzi cka dite ti se Razz Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 19:44

LOLO shkruajti:
Grejzi cka dite ti se Razz Laughing

Per çka je e interesume LOLO ? Laughing Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 13:27

Hmmm qysh mi ja mor met mashkujve a me tregon, se une e trash e kush spom don Laughing

Pergjithesi i ndin mashkujt duke then fjalen te dua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 20:50

LOLO shkruajti:
Hmmm qysh mi ja mor met mashkujve a me tregon, se une e trash e kush spom don Laughing

Pergjithesi i ndin mashkujt duke then fjalen te dua.

Valla LOLO me ke ngushtu, se une s'kam pervoje me mashkuj... s'di çka te them... Laughing
E sa per ate se qysh me jau marre mendet femrave ... s'po te tregoj... e din ti. Laughing Laughing Laughing

Ti nuk je e trashe, por e mbushur ne menyre elegante Very Happy Laughing

Hejjj.. ate kam thane najhere "te dua" a? Very Happy Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 22:09

Grejzi jo veq tash me the Laughing (I like you too shoki mue Smile )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush thote i pari te dua ne dashuri?!   Kush thote i pari te dua ne dashuri?! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush thote i pari te dua ne dashuri?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: