PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?

Shko poshtë 

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?
Bjondet
Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? I_vote_lcap14%Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Zheshkanet
Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? I_vote_lcap43%Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Jam indiferent/e...
Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? I_vote_lcap43%Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 13:01

Pres mendimet e juaja..... pse ju pelqejn me shume psh. bjondet... ?


Giovanni.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:35

Jam indiferente....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 9:37

SyArta shkruajti:
Jam indiferente....


Me ate logjiken teme te lodhet po don me thene se te pelqejn edhe biondet edhe zeshkanat apo....?? lol! lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 15:49

zeshkanet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 16:12

Çka me thene !!

Me syrin e majte zeshkanit,

Me te djathin bjondet


Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 04/12/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 16:30

te dyjat me pelqejne kur kane bukuri edhe sharm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 16:32

Vetem mos bene konkurence !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 17:42

Liqeni shkruajti:


Bash idee e fort hahahaahah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 12:53

Kam pasur nje kohe kur mashkujt bjond me pelqenin, tani me pelqen vet karakteri i njeriut dhe kuptohet pak a shume pamja Smile se do kisha genjy po te thosha vetem karakteri Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xekrri

xekrri

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3819
Registration date : 05/12/2008

Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 17:16

mi kana bjondet kajhere po edhe zeshkanet kajhere krejt mvaret nga trapi i pare edhe trapi i mrame qysh duken se ngjyren se zgedhi fort Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Empty
MesazhTitulli: Re: Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?   Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Biondet apo zeshkanet ju pelqejne me shume?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Votime/Sondazhe-
Kërce tek: