PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cilen pije e preferoni me se shumti??

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 13:05

Ej njerzi cila pije ju pelqen me se shumeti........??

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 13:06

Mua me pelqen margaritaCilen pije e preferoni me se shumti?? Margerita_porzeczkow_34047l

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 14:33

Uji...


Tani si jus de molles, red bull dhe nga vera e bardh, kuse Champagne JO Brut por nje te leht arome si trandafili Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 02/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:46

Unë më së shumti e preferoj ujin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:48

Ujin dihet, e me pas - birren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 13:52

Valla e kisha pi edhe une nje birre tani..... farao

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3836
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:07

Wodka redbull ta qele fytin....po edhe birrav sju la ven kune
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:10

blero shkruajti:
Wodka redbull ta qele fytin....po edhe birrav sju la ven kune
Ktyniher kam pi shume wodka te kuqe me red bull por tani se pi mo Evil or Very Mad

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:57

Valla tani e kisha pi nej RedBull se kam nevoj per energji....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3866
Registration date : 30/11/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 20:20

Ujin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 20:48

Giovanni shkruajti:
Valla tani e kisha pi nej RedBull se kam nevoj per energji....
Deshta me te kallxu se jam ka e pij nje Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 22:18

Coca-cola...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3867
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 0:24

Kumshten ! A ngjihet ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3865
Registration date : 05/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 0:49

KERRNAMJA shkruajti:
Kumshten ! A ngjihet ??

qa o ky sen? cyclops
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jana

Jana

Numri i postimeve : 20
Location : Gjakovë
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 0:55

Ujin e Radoniqit....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 21:07

[b]CAJNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3865
Registration date : 05/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 21:44

rafet llapjani shkruajti:
[b]CAJNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

edhe une tybe Very Happy Very Happy rendeer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:47

Ujin e thjesht dhe qajin, po jo qajin e zi Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 04/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 15:03

Kaffe qaj thuse i kam shoqet me te mira..as shum me ndihmojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 19:05

Eraa. shkruajti:
Kaffe qaj thuse i kam shoqet me te mira..as shum me ndihmojn

Krejt si une se edhe mua me knaqin te dyjat, hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3748
Registration date : 04/04/2009

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 14:05

red bull dhe bambus Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitimeMon 27 Sep 2010 - 16:33

jo tash ka ardh koha me perdor vitaminoza rasojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cilen pije e preferoni me se shumti?? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilen pije e preferoni me se shumti??   Cilen pije e preferoni me se shumti?? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilen pije e preferoni me se shumti??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: