PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Jungjatjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Jungjatjeta Empty
MesazhTitulli: Jungjatjeta   Jungjatjeta Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 16:07

besoj qe shtegtimi im do anulohet per nje kohe, ketu tek ju cyclops

Uroj qe te la mbresa te mira si une juve, si ju mua...POr, jo aq sa t'i harroj , te shputem nga natyra ime, nga shtegtimi im drunken drunken
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Jungjatjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jungjatjeta   Jungjatjeta Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 21:09

Shtegtari shkruajti:
besoj qe shtegtimi im do anulohet per nje kohe, ketu tek ju cyclops

Uroj qe te la mbresa te mira si une juve, si ju mua...POr, jo aq sa t'i harroj , te shputem nga natyra ime, nga shtegtimi im drunken drunken
Mire se erdhe Shtegtar, momente te kendshme te deshiroj te kesh ne forum Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Jungjatjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jungjatjeta   Jungjatjeta Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 9:13

Shtegtar mire se erdhe te deshiroj lexime dhe postime te kendshme....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Jungjatjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jungjatjeta   Jungjatjeta Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:32

Përshëndetje dhe mirë se ke ardhë Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Jungjatjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jungjatjeta   Jungjatjeta Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 14:25

Mire se ju gjeta dhe ju falemnderit per mikepritjen Xuki, Giovani , Syarta sunny sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Jungjatjeta Empty
MesazhTitulli: Re: Jungjatjeta   Jungjatjeta Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jungjatjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: